+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія: Cortado Corporate Server 6.5 – формула успіху корпоративної мобільності

Cortado Corporate Server 6.5 – рішення для корпоративної мобільності. Mobile Device Management, Mobile Application Management та доступ до корпоративних даних з мобільного пристрою відповідає всім вимогам мобільних співробітників та IT адміністраторів.
100% Mobile Device Management.
Керування пристроями незалежно від виду мобільної платформи. Інтеграція з Active Directory та управління правами користувачів. Завдяки підтримці Samsung SAFE, підтримка розширених можливостей адаптивного MDM від Cortado.

100% Mobile Application Management.
Керування програмами, інтранет-додатками або чорним списком програм.

100% доступ до корпоративних даних та робота в команді.
Підвищення продуктивності роботи з доступом у корпоративне середовище, використовуючи інтелігентну, односпрямовану синхронізацію даних та Enterprise Search.

100% мобільна безпека та контроль.
Захистіть корпоративні дані з SSL шифруванням, блокуванням при порушенні політик безпеки.

Dropbox став загальновідомим сервісом та користується великою популярністю серед приватних користувачів. Дуже часто послуги Dropbox також використовують у робочих цілях. У таких випадках ставиться під загрозу безпека корпоративних даних. Cortado Corporate Server – рішення для корпоративної мобільності, MDM та File-Sharing.

На сторінці www .drop-the-box.com дізнайтеся про концепцію Cortado, яка дозволяє використовувати хмарні послуги в корпоративних цілях та обмінюватися файлами, відповідаючи потребам підприємства, системним адміністраторам та мобільним співробітникам.
 

<
 

Інші новини

Найкраща ціна