+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова технологія Citrix NetScaler DataStream зробить більш ефективними системи зберігання та передачі мобільних та корпоративних даних

Компанія Citrix Systems представила найновішу технологію DataStream, що увійшла до складу популярної продуктової лінійки для доставки сервісів та побудови комп'ютерних мереж NetScaler®. Власники найбільших веб-майданчиків та постачальники послуг хмарних систем вже використовують NetScaler® як інфраструктуру доставки, з якою так чи інакше контактують близько 75% користувачів всесвітньої мережі. Завдяки технології DataStream, NetScaler став першим на ринку контролером доставки сервісів, що забезпечив високий рівень масштабованості, доступності та безпеки не тільки для веб-додатків, але й для систем обробки даних, для постачальників корпоративних, хмарних та мобільних систем.

Сьогодні всі компанії, незалежно від розміру, стикаються з проблемою активного збільшення обсягу оброблюваних даних. Це пов'язано із загальними тенденціями, такими як зростання популярності соціальних мереж, відео та веб-застосунків, а також використання споживчих пристроїв для роботи. Необхідність забезпечення доступності та аналізу інформації висуває більш високі вимоги до традиційних баз даних, розподілених систем зберігання та неструктурованих файлових систем, таких як Hadoop. В результаті виникла потреба в рішеннях, які могли б забезпечити ефективне масштабування, безпеку та оптимізацію інфраструктури зберігання та передачі даних.

Нова технологія NetScaler DataStream вирішує це завдання за допомогою аналізу трафіку в режимі реального часу, застосування методів оптимізації та забезпечення безпеки. Це перше мережне рішення, в якому природний протокол обробки даних та система аналізу транзакцій застосовуються для роботи як із структурованими, так і з неструктурованими даними. Працюючи з такими базами даних, як Oracle® MySQL і Microsoft SQL Server, технологія NetScaler DataStream робить можливим масштабування інфраструктури зберігання та передачі інформації, керуючи вимогливими до ресурсів процесора та пам'яті серверними підключеннями до бази даних. даних, ніж типовий корпоративний клієнт, створення економічної інфраструктури бази даних із високим рівнем масштабування також є ключовою перевагою. Нова технологія NetScaler DataStream також допомагає компаніям провести горизонтальне масштабування ЦОД та приватних хмарних систем за допомогою оптимального розподілу навантаження SQL-запитів на найбільш підходящі та доступні сервери. Ця технологія також дає можливість користувачам встановлювати правила безпеки, які забезпечують підвищений захист, контроль та аудит даних у режимі реального часу

Основні можливості:
 

  • Вбудована мова SQL – Завдяки новій технології DataStream, NetScaler тепер може відстежувати трафік у режимі реального часу за допомогою природних інструкцій та правил SQL під час роботи з серверами Microsoft SQL Server та MySQL. Працюючи з Microsoft SQL Server NetScaler аналізує протокол Tabular Data Stream (TDS), забезпечуючи єдині методи управління та контролю разом із Microsoft System Center. При використанні Oracle MySQL NetScaler надає можливість балансування навантаження SQL-запитів, контролю політик та комплексного моніторингу для забезпечення безпечної роботи великомасштабних систем онлайнової обробки транзакцій (Online Transaction Processing).
  • Розвантаження сервера бази даних – Нова технологія DataStream дозволяє застосовувати правила безпеки і на рівні користувача, щоб контролювати доступ до внутрішніх серверів бази даних. Це дозволяє NetScaler аналізувати всі транзакції SQL, здійснювати перевірку на відповідність протоколу SQL, а також контролювати доступ до даних. Запити на доступ до даних можуть перевірятися та реєструватися для аналізу відповідності правилам безпеки. В результаті NetScaler дає цілісне представлення на рівні веб-серверів, додатків і баз даних для забезпечення повної безпеки та управління ризиками в ЦОД або хмарних системах.

Ціни та доступність Нова технологія DataStream вже доступна у версії NetScaler 9.3. Додаткова функціональність надається безкоштовно всім замовникам NetScaler. Нова технологія DataStream доступна як на фізичних серверах NetScaler MPX, так і на віртуальних серверах NetScaler VPX.

Інші новини

Найкраща ціна