+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова ліцензія: Office 365 персональний доступно для користувачів.

Office 365 персональний — це служба підписки, яка спростить вам роботу з документами, дозволяючи відкривати та редагувати їх на будь-якому пристрої та з будь-якої точки світу.

З новою підпискою «Office 365 персональний» користувачі можуть скористатися найсучаснішими версіями програм Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote та Outlook, до яких постійно додаються нові можливості, на будь-яких пристроях, у тому числі на планшетах iPad.

>

Новий тарифний план разом з існуючою пропозицією «Office 365 для дому» надає більше можливостей для передплатників Office, щоб кожен міг вибрати зручну для нього підписку на сервіс, незалежно від того, чи планує він використовувати його на пристроях самостійно чи всією сім'єю.

/p>

Незалежно від обраного тарифного плану, користувачі можуть оцінити переваги роботи з додатками Office у хмарі з будь-яких пристроїв, де б вони не були – в дорозі, вдома чи на роботі.

Компоненти Office 365 персональні:
Програми Office
У вас завжди будуть останні версії Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher і Access. Ви також отримаєте можливість записувати свої ідеї так, як вам зручно: за допомогою пера, клавіатури або сенсорного екрана.
Word 2013 Нові можливості для роботи з документами Word: додавайте відеозаписи з Інтернету, відкривайте PDF-документи та змінюйте їх вміст, а також вирівнюйте малюнки та схеми, витрачаючи на це мінімум зусиль.
Excel 2013 Використовуйте шаблони Excel, щоб автоматично встановити більшість налаштувань та необхідне оформлення. Таким чином, ви зможете зосередитись безпосередньо на інформаційному наповненні.
PowerPoint 2013 Використовуйте нові інструменти вирівнювання, зіставлення кольорів та інші інструменти дизайну в PowerPoint для створення чудових презентацій.
OneNote 2013 Малюйте, пишіть від руки, друкуйте, клацайте кнопками миші або проводьте пальцем, створюючи нотатки у програмі OneNote. Створені нотатки будуть збережені, доступні для пошуку та синхронізовані з програмами OneNote на інших пристроях. OneNote для Mac можна завантажити окремо з Mac App Store.
Outlook 2013 Outlook тепер автоматично підключається до вашого облікового запису електронної пошти Microsoft. Синхронізуйте завдання та календарі з Outlook, щоб зібрати воєдино та впорядкувати всі свої плани.
Publisher 2013 Використовуйте спрощені функції роботи з малюнками в Publisher, щоб створювати чудові публікації. Програма Publisher доступна лише для ПК.
Access 2013 З легкістю створюйте програми для роботи з базами даних у Access, а потім використовуйте створені програми та обмінюйтеся ними через Інтернет. Програма Access доступна лише для ПК.
Програми Office на інших пристроях Встановіть програми Office на один ПК або комп'ютер Mac на додаток до планшета з Windows або iPad. Крім того, доступ до документів легко отримати за допомогою мобільних додатків Office Mobile для телефонів під керуванням Windows, Android, а також iPhone.
20 ГБ додаткового простору в інтернет-сховищі OneDrive Отримайте 20 ГБ додаткового простору в онлайн-сховищі. Використовуйте 20 ГБ додаткового простору в Інтернеті для зберігання документів, фотографій та відео. Завдяки цьому ви зможете редагувати дані та обмінюватися ними, де б ви не знаходилися.
Завжди оновлена ​​версія З активованою підпискою на Office 365 персональний вам не доведеться турбуватися про пошук оновлень для Office, адже у вас завжди буде доступ до новітніх версій програм, засобів та служб Office.
Безкоштовна служба технічної підтримки корпорації Майкрософт Оформивши підписку на Office 365, ви зможете звертатися до досвідчених фахівців корпорації Майкрософт з будь-якими питаннями, телефоном або чатом — абсолютно безкоштовно.

Інші новини

Найкраща ціна