+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова лінійка Autodesk 2010.. вже скоро.

Компанія Autodesk – світовий лідер у галузі технологій для проектування, дизайну та інновацій – анонсувала вихід нової лінійки продуктів 2010 версії

Рішення Autodesk перевірені часом та мільйонами користувачів. Вже 26 років компанія пропонує для всіх фахівців та підприємств технології, що дозволяють підвищувати продуктивність, створювати більш інноваційні вироби і при цьому скорочувати терміни проектування та мінімізувати витрати.

Продукти Autodesk дають можливість вирішувати завдання будь-якої складності від створення цифрової моделі, аналізу та симулювання поведінки виробу або об'єкта в реальному світі до швидкої та якісної розробки робочої документації. Це досягається за рахунок наявності збалансованого портфеля продуктів для підприємств різних галузей.

Використовуючи рішення Autodesk, Ви можете організувати роботу як з 2D, так і з 3D даними на основі широко використовуваного рідного DWG форма. Більшість програмних продуктів включають AutoCAD. Таким чином, підприємства, набуваючи одного рішення, отримують можливість вибирати для себе оптимальний варіант поєднання 2D і 3D.

Спробуйте можливості Ваших проектів до їх реалізації! входять у рішення для кожної з галузей

  • Рішення 2010 для промислового виробництва та машинобудування
  • Рішення 2010 для архітекторів, будівельників, проектувальників
  • Рішення 2010 для управління об'єктами інфраструктури (ГІС)
  • 3D анімація та графіка

Більш детальна інформація про нові версії, терміни виходу продуктів будуть доступні після 24 березня. Ми продовжуватимемо тримати вас в курсі подій. Слідкуйте за нашими новинами.

Інші новини