+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нова безкоштовна функція Print-to-ePaper від ThinPrint

"Наша нова функція Print-to-ePaper знижує кількість роздрукованих документів і тим самим витрати на друк", пояснює Карстен Мікелайт, CEO Cortado AG. «Проте всі важливі документи користувачів завжди знаходяться під рукою. Презентації, розклад зустрічей, ваучери в готель та багато іншого можна переглянути на смартфоні або планшеті, не обтяжуючи багаж зайвими роздруками».

Встановлення драйвера Print-to-ePaper відбувається автоматично і не потребує особливих зусиль адміністраторів. У нових користувачів ThinPrint ця функція встановлюється разом із рішенням ThinPrint Server Engine. Існуючі клієнти можуть доповнити свою інфраструктуру функцією Print-to-ePaper безкоштовно.

Функція Print-to-ePaper працює разом із безкоштовним веб-додатком Cortado Workplace. Цей App пропонує 2 MB онлайн-сховища, а також звичні функції для роботи з документами: друк, відправка по email, прев'ю та багато іншого. На даний момент цей App активно використовують понад 250 000 власників пристроїв iPhone, iPad, Android або BlackBerry. HTML5 клієнт дозволяє використовувати Cortado Workplace на ПК чи Mac. Print-to-ePaper можна використовувати з пристроями Android, протягом року ця функція буде доступна для пристроїв на платформі iOS.

Інші новини

Найкраща ціна