+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

NicGrade представила безкоштовну платформу автоматизації маркетингу

Основні завдання, які вирішує платформа NicGrade – підвищення кількості та якості лідогенерації у процесах продажів компаній. Завдання вирішується шляхом централізації інструментів онлайн-маркетингу, автоматизованих, багатоканальних каналів комунікації та агрегації поведінкових та особистих даних покупців. Результат використання платформи збільшення перших та повторних продажів, а також підвищення лояльності клієнтів.

Інноваційність платформи NicGrade полягає у використанні великих даних та алгоритмів машинного навчання під час проведення рекламних кампаній в інтернеті.

Платформа NicGrade дає можливість компаніям будь-якого розміру підвищити ефективність роботи за рахунок автоматизації всього ланцюжка продажів - від генерації ліда до сервісного обслуговування клієнта та надає такий інструмент компаніям малого та середнього бізнесу безкоштовно.

Використання платформи NicGrade у компаніях будь-якого розміру дозволить знизити витрати на операційну діяльність онлайн-маркетингу загалом та «подружить» відділ маркетингу та продажів у роботі з потенційними клієнтами, скоротити період угоди та знизити вартість залучення клієнта.

Інші новини

Найкраща ціна