+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Не пропустіть можливість захистити своє IT-середовище

За даними останнього дослідження Symantec, 75% підприємств так чи інакше стикалися з кібератаками у 2009 році. Очікується, що ця тенденція зберігатиметься й надалі; Більш того, аналітики Symantec прогнозують зростання атак, спрямованих на веб-браузер. Застосування виключно антивірусних програм не дозволяє впоратися з витонченими загрозами та кіберзлочинцями, тому дуже важливо реалізувати систему багаторівневого захисту, яка забезпечує перехоплення шкідливого коду з використанням додаткових технологій, крім засобів виявлення на основі сигнатур.

Комплект Symantec Protection Suite Enterprise Edition забезпечує безпеку кінцевих точок, систем обміну повідомленнями, інтернет-безпеку та відновлення систем для захисту інфраструктури, мобільних пристроїв, персональних та портативних комп'ютерів, серверів, а також середовище Інтернету та електронної пошти. Це рішення об'єднує комплексний захист і покращені можливості управління, а також допомагає знизити витрати на захист середовища.

Завантажте БЕЗКОШТОВНУ пробну версію Symantec Protection Suite сьогодні, щоб на практиці ознайомитися з перевагами продукту.

Інші новини

Найкраща ціна