+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Moscow City Racing 2011 - плідне партнерство "Лабораторії Касперського" та Scuderia Ferrari

Четвертий рік поспіль шоу збере сотні тисяч глядачів. Цього року траса пройде новим розширеним маршрутом і пролягатиме від Болотної площі до Кремлівської набережної. Основною зоною вільного доступу стане Василівський узвіз, який перетвориться на центральну трибуну для всіх бажаючих. "Пройнятися духом королівських перегонів може лише той, хто хоча б одного разу відчув рев моторів "Формули-1". Коли бачиш, як за лічені секунди болід набирає неймовірну швидкість, розумієш, наскільки важливими є технології для досягнення високих результатів, - каже Євген Касперський, генеральний директор "Лабораторії Касперського" - Упевнений, що саме відданість високотехнологічному підходу та прагнення бути кращими у своїх галузях зробили співпрацю "Лабораторії Касперського" та Scuderia Ferrari такою органічною та ефективною.

Участь болідів легендарної італійської команди в заїздах Moscow City Racing стане яскравою подією не тільки для шанувальників команди, але і для всіх любителів автомобільного спорту в нашій країні". "Я присвятив автомобільному спорту все своє життя, брав участь у багатьох гонках у різних країнах світу, - зазначає Джанкарло Фізікеллa, пілот команди Scuderia Ferrari. - Але заїзди історичним центром Москви - одного з найкрасивіших міст - це унікальний досвід для мене. Упевнений, глядачі побачать незабутнє шоу, а участь у ньому розфарбованих у червоний колір болідів нашої компанії з логотипом "Лабораторії Касперського" стане ще одним приємним сюрпризом не лише для всіх любителів автоперегонів та бренду Ferrari, але й для користувачів популярного антивірусу.

>

Глядачі та фанати королівських перегонів зможуть побачити на трасі Moscow City Racing болід Ferrari F10, який брав участь у перегонах "Формула-1" сезону 2010 року. всесвітньо відома італійська команда привезе в Москву спорткар Ferrari F60, який виступав у сезоні 2009 року. color="#000000">Moscow City Racing 2011

Інші новини

Найкраща ціна