+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Minecraft Earth - команда Xbox представила нову мобільну гру з доповненою реальністю Minecraft Earth для iOS та Android

Minecraft Earth - команда Xbox представила нову мобільну гру з доповненою реальністю Minecraft Earth для iOS та Android

Команда Xbox представила нову мобільну гру з доповненою реальністю Minecraft Earth для iOS та Android, яка поширюватиметься за моделлю free-to-play. Вона відкриє перед гравцями широкі можливості, яких вони ще не бачили за історію легендарної серії. Частину з них можна побачити у прем'єрному трейлері проекту.

Ось ще кілька дивовижних фактів про Minecraft Earth, про які варто знати:

  • Пригоди чекають! У Minecraft Earth гравцям доведеться відправитися в захоплюючу подорож, щоб знайти унікальні блоки, скрині або мобів у реальному світі. Попереду на них чекає чимало пригод, і навіть невеликі шматочки світів Minecraft у натуральну величину, з якими можна взаємодіяти завдяки доповненої реальності, – тротуар з легкістю перетвориться на алмазну шахту, а у місцевому парку з'являться квадратні дерева з Minecraft, за якими ховаються скелети, які готові будь-якої миті напасти! Збирайте ресурси, б'йтеся з мобами і заробляйте очки досвіду для подальшого просування світу гри.
  • Збирай, досліджуй та виживай! У Minecraft Earth буде представлено безліч мобів з оригінальної версії Minecraft, так і нові, про які буде розказано пізніше. Згодом гравці зможуть відшукати та зловити рідкісних істот, якими можна скористатися під час будівництва нових будівель, а також збирання ресурсів та виконання певних випробувань.
  • Вивчіть свої творіння прямо перед собою або довкола себе! У Minecraft Earth гравці зможуть створювати свої унікальні твори завдяки Build Plates – найкращому втіленню творчого духу оригінальної ігри. Будуйте на невеликих просторах, керуючи всіма процесами з висоти пташиного польоту, або скористайтеся Build Plates, щоб побачити ваші творіння у реальному світі та в натуральну величину.
  • Спільна розрахована на багато користувачів гра! Будь-хто, хто має гру на смартфоні з підтримкою доповненої реальності, зможе швидко приєднатися до сесії іншого гравця, щоб разом весело провести час.
  • Незвичайні технології! Minecraft Earth втілила у собі найсучасніші технології Microsoft, у тому числі просторові прив'язки Azure та передові можливості серверної платформи PlayFab, завдяки яким такий проект зміг з'явитися на світ.

Щоб дізнатися більше інформації про гру та можливість взяти участь у закритому бета-тестуванні вже цього літа, відвідайте офіційний сайт Minecraft.net/earth

Інші новини