+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

MindSpore - Huawei анонсувала універсальну обчислювальну платформу для будь-яких сценаріїв використання штучного інтелекту

MindSpore - Huawei анонсувала універсальну обчислювальну платформу для будь-яких сценаріїв використання штучного інтелекту

Huawei офіційно анонсувала універсальну обчислювальну платформу MindSpore, яка підходить для будь-яких сценаріїв використання штучного інтелекту.

За інформацією компанії, обчислювальні платформи для штучного інтелекту мають критично важливе значення для року полегшення розробки ІІ-додатків, їх поширення, підвищення їх доступності та безпеки.

У 2018 році Huawei окреслила три критерії, яким повинна відповідати ІІ-платформа, що розробляється:

  • Простота розробки — це значно скорочує тривалість і вартість навчання.
  • Ефективність - має використовуватися найменша кількість ресурсів з максимально можливою енергоефективністю.
  • Адаптованість до будь-яких сценаріїв використання — включаючи пристрої, периферійні та хмарні обчислення.

MindSpore є однією з віх у досягненні цих цілей. Оскільки захист конфіденційності набуває все більшого значення, необхідною стає підтримка всіх сценаріїв використання для забезпечення безпечного та широко поширеного штучного інтелекту. Це ключовий елемент у структурі MindSpore, тому платформу можна адаптувати до різних умов розгортання. MindSpore підійде для будь-яких середовищ – великих та малих – незалежно від бюджету ресурсів.

MindSpore допомагає забезпечити конфіденційність користувача, оскільки має справу лише зі змінною та модельною інформацією, яка вже була оброблена. Платформа не обробляє самі дані, тому конфіденційна інформація користувача ефективно захищена навіть при використанні у крос-сценаріях. Крім того, MindSpore має вбудовану технологію захисту моделей, щоб гарантувати їхню надійність та безпеку.

Платформа ІІ MindSpore адаптується до будь-яких сценаріїв використання з будь-якими пристроями, периферійними і хмарними средами, а також забезпечує взаємодію між ними на вимогу. Її базова концепція «Алгоритм ІІ як код» дозволяє розробникам розробляти ІІ-додатки та швидше навчати свої моделі.

У звичайній нейронній мережі для обробки природної мови (NLP) MindSpore використовує на серпень 2019 року на 20% менше рядків основного коду, ніж провідні платформи на ринку.

Завдяки спільній оптимізації MindSpore та процесорів Ascend, рішення Huawei дозволяє розробникам більше ефективно здійснювати складні обчислення, пов'язані зі штучним інтелектом, а також задовольняє потребу різноманітних обчислювальних потужностей для різних сфер застосування. Це дозволяє досягти більш високої продуктивності та більш ефективного виконання завдань. Крім процесорів Ascend, MindSpore також підтримує графічні, центральні та інші типи процесорів

Інші новини