+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft запустила інструмент для автоматичного перенесення даних із Google G Suite у Office 365

Microsoft запустила інструмент для автоматичного перенесення даних із Google G Suite у Office 365

Microsoft повідомила про запуск інструменту, призначеного для автоматичного перенесення даних з Google G Suite на Office 365. На першому етапі нове рішення буде доступне обмеженому колу користувачів, а повномасштабний реліз відбудеться в «найближчі тижні».

Як повідомляється в розділі документації на сайті Microsoft, для поетапної міграції користувачам необхідно налаштувати функцію Office 365 Directory Synchronization (DirSync) або їм доведеться вручну надавати дані облікових записів. Microsoft описала процес на прикладі вигаданої компанії Fabrikam Inc.

За допомогою нового інструменту користувачі Google G Suite можуть швидко та без зайвих зусиль перенести електронну пошту, контакти, календарі та інші дані на Office 365. У випадку з email перенесення даних здійснюється за допомогою протоколу IMAP. У Microsoft попереджають, що інструмент не дозволяє переносити такі дані:

  • Електронна пошта: налаштування розділу відпусток та автоматичних відповідей, а також фільтри та правила;
  • У Meeting Rooms: створені онлайн-збори;
  • У календарі: загальні календарі, вкладення з хмарних сервісів, посилання Google Hangout та кольори подій;
  • У контактах: максимум можна перенести три адреси електронної пошти для одного контакту; не можна перенести теги Gmail, посилання в контактах та персональні теги.

У Microsoft зазначають, що є кілька способів перенести дані з Google G Suite на Office 365, але компанія рекомендує новий інструмент з кількох причин:

  • Це вбудований механізм для міграції, що не потребує додаткових витрат та налаштувань;
  • Можливість перенести пошту, календар та контакти з високою точністю.
  • Дані копіюються безпосередньо з джерела в Office 365 без створення допоміжних точок копіювання;
  • Делегування аутентифікації облікового запису сервісу: немає необхідності знати або скидати дані облікових записів користувачів для перенесення даних

Інші новини