+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft заборонила співробітникам користуватися безкоштовною версією Slack

Microsoft заборонила співробітникам користуватися безкоштовною версією Slack

Microsoft заборонила своїм співробітникам користуватися безкоштовною версією корпоративного месенджера Slack через загрозу безпеці. Про це пише GeekWire з посиланням на внутрішній документ компанії.

Версії Slack Free, Slack Standard та Slack Plus не передбачають належного контролю, який би допоміг захистити інтелектуальну власність компанії. Поточні користувачі Slack повинні перенести робочі чати та файли в сервіс Microsoft Teams, який пропонує подібні функції, а також інтегрований з програмами з Office 365.

Версія Slack Enterprise Grid відповідає вимогам безпеки Microsoft, але ми радимо співробітникам використовувати Teams, а не програму конкурента.

За даними GeekWire, Microsoft також заборонила співробітникам користуватися сервісом для перевірка текстів на помилки Grammarly. У компанії побоюються, що розширення для браузера від Grammarly може отримати доступ до захищеної інформації в документах та електронній пошті.

Крім цього, Microsoft не рекомендує користуватися сервісами Amazon Web Services (AWS) і Google Документи за винятком випадків, коли цього вимагають ділові відносини. Компанія також рекомендує не зберігати конфіденційну інформацію на GitHub, що належить Microsoft.

Представники Microsoft та Slack відмовилися від коментарів.

Інші новини

Найкраща ціна