+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила оновлення для бета-версії браузера Microsoft Edge, що за замовчуванням включає функцію запобігання відстеженню і додає нові функції входу та синхронізації

Microsoft випустила оновлення для бета-версії браузера Microsoft Edge, що за замовчуванням включає функцію запобігання відстеженню та додає нові функції входу та синхронізації

Microsoft випустила перше оновлення для бета-версії браузера Microsoft Edge (складання 78.0.276.8), яке за замовчуванням включає функцію запобігання відстеженню та додає нові функції входу та синхронізації. Вбудована в Edge «антитрекінгова» функція призначена для блокування відстеження сайтами, які користувач не відвідує безпосередньо під час браузингу.

«Web-сайти використовують трекери для збору інформації про ваш браузинг. Вони можуть використовувати цю інформацію для покращення сайтів та показувати вам контент, наприклад, персоналізовану рекламу. Деякі трекери збирають та надсилають вашу інформацію на сайти, які ви не відвідували», — пояснюють фахівці із Microsoft.

Спочатку ця функція була додана до попередньої збірки Microsoft Edge в якості експериментальної версії. Користувачі могли протестувати її, встановивши прапорець «Запобігання відстеженню Microsoft Edge» на сторінці конфіденційності у збірках, починаючи з версії 77.0.203.0.

У новій бета-версії цей функціонал включений за замовчуванням. Також встановлено «Збалансований» рівень конфіденційності, який блокує відомі шкідливі програми та деякі сторонні трекери. Користувач може змінити цей параметр відповідно до своїх переваг, встановивши «Суворий» рівень, який блокує більшість сторонніх трекерів, або «Основний», який блокує лише шкідливі трекери.

У браузері також буде обмежено доступ до сховищу відомим трекерам, «забороняючи отримувати або встановлювати файли cookie, а також доступ до API-інтерфейсів сховища, таких як IndexedDB та localStorage».

Крім того, відомі трекінг-скрипти, «пікселі» та плаваючі кадри (iframe) також можуть бути заблоковані для завантаження, коли користувачі відвідують веб-сайти.

Інші новини