+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила екстрене виправлення проблеми збою в роботі меню Пуск у Windows 11

Microsoft випустила екстрене виправлення проблеми збою в роботі меню Пуск у Windows 11

Microsoft усунула проблему, яка викликала збої в роботі меню "Пуск" у деяких системах з Windows 11 після встановлення останніх оновлень. Ця проблема стосується лише пристроїв під керуванням Windows 11 версії 21H2.

"Невелика кількість пристроїв не може відкрити меню "Пуск" після встановлення оновлень, випущених 23 червня 2022 або пізніше", - пояснила компанія в нещодавньому оновленні панелі моніторингу стану Windows. Там зазначили, що проблему спостерігали після встановлення KB5014668 або пізніших оновлень.
 
Microsoft вирішила цю проблему, використовуючи відкат відомих проблем (KIR), можливість Windows, яка допомагає скасувати виправлення операційної системи, не пов'язані з безпекою.
 
Після надсилання через KIR виправлення зазвичай розгортається для всіх користувацьких та бізнес-пристроїв протягом дня. Клієнти також можуть прискорити розгортання, перезапустивши торкнуті пристрої Windows.
 
Адміністратори повинні встановити та налаштувати певну групову політику KIR, пов'язану з версією Windows, щоб вирішити проблему на порушених пристроях, керованих підприємством.
 
"Спеціальну групову політику можна знайти в розділі "Конфігурація комп'ютера" -> "Адміністративні шаблони" -> "Відкачати відомої проблеми KB5014668 220721_04201" -> "Windows 11 (вихідний випуск)"", - додали в Microsoft.
 
Якщо налаштовані групові політики, потрібно перейти до політики локального комп'ютера або політики домену на контролері домену за допомогою редактора групової політики, а потім вибрати цільову версію Windows. Детальнішу інформацію про те, як розгорнути та настроювати групові політики KIR, можна знайти на веб-сайті підтримки Microsoft.
 
Раніше компанія попередила, що необов'язкові попередні оновлення Windows відкотять вирішення проблем із друком Windows Server на несумісних пристроях, що може призвести до порушення роботи систем друку.
 
Відповідне оновлення випустили у липні 2021 року. Воно вирішувало проблему збою друку та сканування в кількох версіях Windows Server на контролерах домену Windows (DC). Проблема торкалася принтерів, сканерів та багатофункціональних пристроїв, що не відповідають змінам безпеки CVE-2021-33764 і використовують автентифікацію за допомогою смарт-карток (PIV).

Інші новини