+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft стала першою з ІТ-компаній у рейтингу Reputation Institute

Microsoft стала першою з ІТ-компаній у рейтингу Reputation Institute

На сайті Forbes опубліковано матеріал The World's Most Reputable Companies For Corporate Responsibility 2019 за підсумками дослідження CR RepTrak авторитетної компанії Reputation Institute, присвячений глобальним лідерам у галузі корпоративної соціальної відповідальності. Microsoft замикає першу трійку за датською LEGO Group і бразильською Natura, а також, у свою чергу, є найвпливовішою з точки зору своєї соціальної політики серед ІТ-компаній.

Автори статті зазначають, що деяким найбільшим гігантам бізнесу останнім часом доводиться багато чого змінювати у своїй діяльності, але ті, хто вірний соціальним зобов'язанням, обов'язково досягають успіхів.

Після кризи довіри у 2018 році компанії стали більш відкритими, вони дотримуються високих етичних стандартів. У У сучасному світі соціальна відповідальність не менш важлива, ніж успішне ведення бізнесу. Кожен співробітник повинен робити свій внесок, інакше компанія може зіткнутися з новими ризиками.

Для Microsoft соціальна відповідальність завжди була найвищим пріоритетом. У травні цього року в інтерв'ю порталу Bloomberg глава компанії Сатья Наделла ще раз наголосив, що навіть виняткові фінансові успіхи не такі важливі. Місія корпорації полягає в тому, щоб дати можливість кожній людині та організації на планеті досягти більшого, і ми реалізуємо її всіма можливими способами, включаючи соціальну сферу.

Методологія: у січні-лютому 2019 року Reputation Institute опитав понад 230 000 осіб у 15 країнах. Розглянуті компанії мали відповідати типовим критеріям: доходи понад 1 млрд дол. США, присутність у всіх країнах опитування, впізнаваність бренду – не менше 20% від загальної чисельності населення.

Інші новини