+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft продовжує роботу над новою версією браузера Edge на базі Chromium

Microsoft продовжує роботу над новою версією браузера Edge на базі Chromium

Microsoft продовжує роботу над новою версією браузера Edge на базі Chromium. У мережі з'явилося посилання на інсталятор Edge на базі Chromium. Його можна завантажити і навіть спробувати запустити. Однак, швидше за все, він видасть невідому помилку, оскільки програма призначена для внутрішнього тестування.

Однак сам факт витоку інсталятора говорить про те, що технологія йде і вже досягла певного рівня. Передбачається, що Microsoft представить попередню версію програми на конференції розробників Build у травні, хоча це поки що не підтверджено офіційними даними.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року Microsoft оголосила, що відмовиться від движка рендерингу EdgeHTML для Microsoft Edge і перейде на Chromium. Цей безкоштовний браузер базується на движку Blink. На ньому працює Google Chrome, Opera, Vivaldi та інші рішення. При цьому компанія пообіцяла зберегти зовнішній вигляд Microsoft Edge у новій версії, хоча очевидно, що деякі можливості зникнуть із переходом до нової версії.

Попередня версія браузера Microsoft Edge мала з'явитися на початку 2019 року відповідно до початкових планів Microsoft. І хоча жодних інших подробиць не було надано, свідчення, виявлені в останні кілька тижнів, вказують на те, що реліз близький.

Ця версія працюватиме тільки на Windows 10, однак у перспективі очікується, що браузер можна буде запускати і на інших платформах, включаючи не тільки старіші версії Windows, але також macOS і Linux. Крім того, ентузіасти, напевно, портують його і на ReactOS.

Інші новини

Найкраща ціна