+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft продемонструвала технологію, яка може створити голографічний образ будь-якої людини

Microsoft продемонструвала технологію, яка може створити голографічний образ будь-якої людини

Microsoft продемонструвала технологію, яка може створити голографічний образ будь-якої людини, яка говорить іншою мовою. Як пише The Verge, таку голограму-перекладач було показано на партнерській конференції Microsoft Inspire, що відбулася в Лас-Вегасі.

Під час демо Microsoft відсканувала Джулію Уайт, голову за продуктами Azure, і представила її копію у вигляді голографічного зображення, що говорить японською. Цей процес було знято на відео.

Для створення голограми-перекладача Microsoft використовувала технології штучного інтелекту Azure AI та передачі тексту в голос. Записаний голос Уайт система використовує для створення її персонального «голосового підпису», так що голос голограми, що говорить японською мовою, звучить максимально близько до оригінального.

Раніше Microsoft вже демонструвала свій прогрес у створенні голографічних зображень, але момент із перекладом з мови на мову був представлений публіці вперше, він реалізований на базі віртуальної реальності HoloLens.

Поки що це лише демонстрація на базі студії Mixed Reality, оснащеної спеціальним освітленням та камерами з дуже високою роздільною здатністю, які й роблять голографічне зображення таким чітким та реалістичним. Як і раніше, голографічні технології залишаються досить складними, так що вдома за допомогою смартфона їх ніяк не відтворити.

Демо Microsoft свідчить про те, що має великі амбіції щодо подальшої комерціалізації Azure, HoloLens та інших технологій. HoloLens 2 взагалі може бути призначена саме для бізнесу. Доповнена реальність залишається одним із пріоритетних напрямків розвитку компанії.

Інші новини