+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила Surface Duo, Surface Neo, Surface Earbuds

Microsoft представила Surface Duo, Surface Neo, Surface Earbuds

Microsoft представила свій перший смартфон із лінійки Surface. Він схожий на книжку із двома 5,6-дюймовими екранами всередині, яку можна розкрити екранами назовні.

Duo працює на основі Android, проте зовнішній вигляд системи нагадує Windows.

Surface Duo з'явиться у продажу наприкінці 2020 року. Точну дату та ціну Microsoft не назвала.

Microsoft представила пристрій Surface Neo зі складним екраном.

Surface Neo працює на Windows 10X - спеціальної версії Windows 10 для пристроїв з двома екранами. Користувачі можуть працювати з одним додатком на двох екранах або з різними програмами на кожному екрані. Пристрій підтримує вертикальну та горизонтальну орієнтацію.

Пристрій отримав процесор Intel та порт USB-C, а також підтримує стілус та клавіатуру, яка займає половину одного із дисплеїв. Для підключення клавіатури достатньо покласти її на один із екранів — система сама її розпізнає.

Вартість пристрою в Microsoft не розкрили, але пообіцяли випустити у продаж наприкінці 2020 року.

Microsoft представила бездротові навушники Surface Earbuds з шумопоглинанням та керуванням жестами. Вони надійдуть у продаж пізніше у 2019 році за ціною $249.

З їх допомогою можна не лише слухати музику, але й керувати програмами Office — наприклад, перемикати слайди у презентації PowerPoint. Навушники також підтримують переклад мови в реальному часі з 60 мовами.

Навушники комфортно носити весь день, а кейс дозволяє їм працювати до 24 години від одного заряду, стверджують Microsoft.

Інші новини

Найкраща ціна