+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила серію навчальних відео з Python для початківців

Microsoft представила серію навчальних відео з Python для початківців

Мабуть, найбільша перешкода щодо будь-якої нової мови програмування — просто знати, з чого почати. Що важливо? Що потрібно знати, щоб стати профі? Важко дослідити документи, коли навіть немає впевненості, що читаєш те, що потрібно.

Можливо, ви придивляєтесь до Python. Можливо, ви залучені через його популярність. Можливо, вам подобається його гнучкість. Адже за допомогою Python можна створювати рішення будь-яких форм і розмірів, можна занурюватися у веб-розробку, спрощувати життя за допомогою автоматизацій або, можливо, створювати майбутнє за допомогою машинного навчання. Вибір нової мови – звичайна ситуація для сучасних розробників. Часи кар'єри, повністю зосередженої однією мовою, давно минули.

На щастя, концепції зазвичай не змінюються при переході з однієї мови програмування іншою. Звичайно, синтаксис може бути іншим, але оператор if  все ще є оператором if, навіть якщо він написаний з використанням { } або End If. Тому не потрібно вчитися тому, як програмувати, потрібно вчитися програмувати новою мовою.

Співробітники Microsoft створили серію навчальних відео по Python для початківців! Ви можете знати, як писати код, наприклад, на JavaScript, Java або C# (або на COBOL, або на Bash, або насправді це не має значення). Можливо, ви навчалися в коледжі, онлайн чи читали книгу, і вам не потрібно вчити, що таке вираз if. Вам швидше потрібно зрозуміти, як виглядає вираз if у Python.

Співробітники Microsoft згадали свої перші заняття з Python, і те, що вони хотіли дізнатися на той час. Також вони вивчили різні короткі посібники, наприклад, за Face API, і дізналися у людей, що потрібно знати, щоб успішно вивчити таке керівництво. І після цього створили курс.

Хоча в курсі не буде охоплено все, що потрібно знати про Python, колеги переконані, що розкажуть про найважливіші принципи програмування на Python, починаючи зі звичайного повсякденного кодингу та сценаріїв. Після закінчення курсу ви зможете самостійно навчатися, дотримуючись документів, навчальних посібників, книг і т. д. Ми обіцяємо, що ми діятимемо швидко і точно, щоб ви могли поринути прямо в області, які вас найбільше цікавлять (або бентежать!).

Інші новини