+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft відмовилася від випуску хмарної ігрової консолі

Microsoft відмовилася від випуску хмарної ігрової консолі

Microsoft відмовилася від випуску хмарної ігрової консолі, повідомляє The Verge. Наступного року компанія представить лише звичайну консоль, яка відома як Project Scarlett.

Раніше ЗМІ писали про те, що Microsoft працює одночасно над двома консолями — класичною та хмарною. Першою стала Project Scarlett, а другу вирішили скасувати, повідомляє The Verge. Хмарна консоль Xbox мала стати малопотужним пристроєм, який стримає ігри на телевізор з інтернету. Microsoft запускала б ігри на своїх серверах, а користувачеві відправляється картинка. Для цього потрібний лише швидкий інтернет.

Тепер Microsoft відмовилася від хмарної консолі. Хоча компанія активно розповідає про те, яких успіхів досягла у стрімінгу в рамках проекту xCloud. Можливо, компанія поки що просто не готова запустити свій стрімінговий сервіс із іграми, а нове покоління консолей має вийти вже наступного року.

Microsoft вже офіційно анонсувала нову консоль під кодовою назвою Project Scarlett. Вона буде продуктивнішою за Xbox One X у чотири рази, а це зараз найпотужніша консоль. У цей же час Google іде іншим шляхом — восени компанія запустить стрімінгову платформу з іграми Stadia.

Інші новини