+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про придбання Mover, щоб спростити бізнес-клієнтам використання продуктів Office 365

Microsoft оголосила про придбання Mover, щоб спростити бізнес-клієнтам впровадження продуктів Office 365

Microsoft оголосила про придбання Mover, щоб спростити своїм бізнес-клієнтам впровадження продуктів Office 365. Вартість угоди компанії вирішили залишити в секреті.

Microsoft має намір використовувати технологію поглиненого стартапу, щоб допомогти компаніям переносити дані з конкуруючих сервісів на OneDrive і SharePoint. Передбачається, що розробки Mover полегшать передачу великих файлів, що допоможе Microsoft залучити більше клієнтів.

Mover дозволяє ІТ-адміністраторам планувати міграцію даних у період, коли вони не використовуються (наприклад, у вихідні дні), а також переносити права користувачів разом із файлами. Це означає, що співробітники компанії, що переходять, скажімо, з Google Drive на Office 365, зберігають доступ до всіх даних, які були надані в їхніх старих папках.

Оскільки потреби клієнтів у перенесенні контенту в хмару продовжують зростати, Mover допоможе зробити міграцію файлів до Microsoft 365 легкою, як ніколи раніше, — каже корпоративний віце-президент з Office, SharePoint та OneDrive у компанії Microsoft. — Наша мета — допомогти клієнтам пересуватися в хмару з упевненістю.

Окрім платформ спільної роботи, на кшталт Google Drive, Mover може імпортувати файли зі сховища Amazon Web Services S3, локальних баз даних, OpenStack тощо. платформу Azure

Інші новини