+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Kaizala - корпоративний месенджер Microsoft Kaizala став доступним по всьому світу

Microsoft Kaizala - корпоративний месенджер Microsoft Kaizala став доступним по всьому світу

Корпоративний месенджер Microsoft Kaizala став доступним по всьому світу — у 180 країнах з перекладом 40 мовами. До цього моменту сервісом можна було користуватись у 28 країнах, включаючи Бразилію, Туреччину та Індонезію.

Користувачі Office 365 могли працювати з Kaizala тільки за наявності корпоративних підписок, а на початку квітня 2019 року це обмеження було знято.

Kaizala має функції (групові чати, аудіо- та відеодзвінки та ін), властиві багатьом споживчим месенджерам, на зразок WhatsApp і Facebook Messenger. Kaizala з'явився як проект Microsoft, який позиціонується як бізнес-альтернативи споживчим сервісам для обміну повідомленнями.

Для просування Kaizala у корпоративному секторі впроваджено шифрування даних, а також розширені функції адміністрування, що дозволяють створювати та гнучко керувати групами в компаніях, у тому числі за рахунок застосування політик. Месенджер налаштований на роботу з дуже великими групами, полегшуючи контроль за важливою конфіденційною інформацією у великих організаціях.

Також варто відзначити присутність «швидких дій» (Kaizala Actions), що дозволяють надсилати контактам пропозиції роботи, опитування, голосування, дані про місцезнаходження та багато іншого. Всі відповіді на Kaizala Actions збираються в одному місці, що спрощує аналіз даних та прийняття рішень.

Для доступу до Kaizala необов'язково мати обліковий запис Microsoft, можна зареєструватися за номером телефону. Це полегшує роботу з месенджером для позаштатних співробітників та службовців, у яких немає корпоративної електронної пошти та за якими не закріплений робочий комп'ютер або смартфон

Інші новини