+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Evaluation Center містить все необхідне, щоб ви могли спробувати продукти та послуги Microsoft у справі

Microsoft Evaluation Center містить все необхідне, щоб ви могли спробувати у справі продукти та послуги Microsoft

Ознайомтеся з найновішими продуктами Microsoft у У Microsoft Evaluation Center

У Microsoft Evaluation Center є все необхідне, щоб ви могли спробувати у справі продукти та послуги Microsoft — від пробних версій продуктів до технічної документації, демонстрацій та віртуальних лабораторій.

Ознайомтеся з найновішими продуктами

 • Windows
Windows 10 Enterprise

Операційна система Windows 10 Корпоративна створена для вирішення завдань великих та середніх організацій і надає ІТ-фахівцям надійні засоби для захисту від сучасних загроз безпеці та багато інших можливостей.

Windows 10 Web Application Compatibility Lab Kit

У комплекті Windows 10 Web Application Compatibility Lab Kit зібрано базові відомості про функції та методи, які зазвичай використовуються для забезпечення сумісності веб-застосунків при переході програми на Microsoft Edge.

 • Windows Server
Windows Server 2019

Windows Server 2019 — це операційна система, яка поєднує локальні середовища з сервісами Azure, підтримує гібридні сценарії та дозволяє отримати максимальну вигоду з існуючих інвестицій.

Microsoft Hyper-V Server 2019

Microsoft Hyper-V Server є безкоштовним продуктом, що забезпечує віртуалізацію корпоративного класу для вашого центру обробки даних та гібридної хмари. Microsoft Hyper-V Server 2019 надає нові та розширені функції, які допоможуть вам задовольнити потреби в масштабованості та продуктивності для ваших критично важливих робочих навантажень.

Windows Server 2019 Essentials

Windows Server Essentials — це гнучке, недороге та зручне серверне рішення для невеликих компаній, що мають не більше 25 користувачів та не більше 50 пристроїв. Windows Server Essentials є ідеальним першим сервером, який також можна використовувати як основне в багатосерверному середовищі для малого бізнесу.

 • SQL Server
SQL Server 2017 RTM

Використайте переваги чудової масштабованості, продуктивності та доступності для критично важливих інтелектуальних додатків та сховищ даних. Підвищте безпеку завдяки шифруванню даних під час зберігання та передачі. SQL Server - це база даних, яка вже більше 7 років визнається найменш вразливою. результатів тестів на вразливість Національного інституту стандартів та технологій США (NIST).

SQL Server 2016 with SP2

Створюйте інтелектуальні критично важливі програми, використовуючи масштабовану гібридну платформу баз даних, в яку вже вбудоване все необхідне — від можливості обробки в пам'яті та розширених функцій безпеки до аналітики в базі даних.

SQL Server 2014 SP3

Дізнайтеся, як операції в пам'яті в SQL Server 2014 SP3 здатні суттєво підвищити продуктивність, прискоривши тим самим розвиток вашого бізнесу та відкривши нові можливості перетворень для ефективної боротьби з конкурентами.

 • Office

Office 365 ProPlus

Office 365 професійний плюс - це ваш новий Office, який швидко надається для всіх пристроїв Windows і включає такі програми, як Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Access, Publisher і Skype для бізнесу.

 • Office Servers
SharePoint Server 2019

SharePoint Server 2019 забезпечує нові рівні надійності та продуктивності, спрощує адміністрування та захист повідомлень та даних, а також дає користувачам можливість працювати на різних пристроях та екранах.

Project Server 2019

Project Server 2019 — це гнучке та масштабоване рішення для ефективного управління проектами, продуктами та портфелем рішень. Підтримує результативну співпрацю з будь-якої точки світу.

Skype for Business Server 2019

Skype for Business Server 2019 — це платформа для комунікацій та спільної роботи в масштабах підприємства, яка поєднує зручність Skype із засобами забезпечення безпеки, відповідності нормативним вимогам та управління корпоративного рівня.

 • System Center
System Center 2019

Microsoft System Center 2019 - система управління ЦОД корпоративного класу для гібридних хмарних середовищ. System Center 2012 надає нові чудові можливості для створення та моніторингу інфраструктури, моніторингу продуктивності додатків, резервного копіювання та управління сервісами.

System Center, version 1801

Microsoft System Center - система управління ЦОД корпоративного класу для гетерогенних ІТ-середовищ. System Center, версія 1801 (піврічний канал) включає нові функції, а також удосконалення та оновлення інших компонентів.

System Center Configuration Manager і Endpoint Protection (current branch - version 1802)

System Center Configuration Manager дає можливість ІТ-спеціалістам керувати комп'ютерами та серверами, оновлювати ПЗ, виконувати регулярне оновлення програмного забезпечення, налаштовувати конфігурацію, встановлювати політики безпеки та здійснювати моніторинг стану систем, надаючи співробітникам доступ до корпоративних програм на пристроях, які вони самі вибрали.

 • Azure

Microsoft Azure

Microsoft Azure — це набір хмарних служб, що постійно розширюється, і допомагає вашій організації вирішувати бізнес-завдання. Це свобода створення, розгортання програм та управління ними у великій глобальній мережі з використанням ваших улюблених інструментів та платформ.

 • Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365

Бізнес-додатки Dynamics 365 — це сучасні уніфіковані, інтелектуальні та настроювані рішення, які спільно працюють та інтегруються у ваші існуючі системи. В результаті ваша компанія отримує саме те, що потрібне для розвитку.

 • Identity and Access Management

Microsoft Identity Manager 2016 SP1

В основі Microsoft Identity Manager (MIM) 2016 лежать можливості керування посвідченнями та доступом, які забезпечують Forefront Identity Manager. Як і його попередник, MIM дозволяє керувати користувачами, обліковими даними, політиками та доступом до організації. Крім того, у MIM 2016 додані функції гібридного середовища та можливості керування привілейованим доступом, а також підтримка нових платформ.

 • Intune

Microsoft Intune

Microsoft Intune дозволяє використовувати режим BYOD (принеси свій пристрій), керуючи мобільними пристроями та ПК з хмари, надаючи користувачам можливість використовувати пристрої, які вони вибирають для доступу до додатків і даних, і дотримуючись при цьому вимог корпоративних політик.

 • Advanced Threat Analytics

Microsoft Advanced Threat Analytics

Advanced Threat Analytics (ATA) є платформою для локальної мережі, яка допомагає захистити організацію від багатьох типів сучасних цільових кібератак і внутрішніх загроз. ATA використовує власний механізм мережного аналізу для збору та перевірки мережного трафіку за кількома протоколами автентифікації, авторизації та збору інформації (Kerberos, DNS, RPC, NTLM та інші).

 • Integration Services
BizTalk Server 2016

Сервер BizTalk Server 2016 поєднує у собі можливості провідного у світі посередника інтеграції та свіжий сучасний дизайн, інтеграцію з Logic Apps, нові варіанти розміщення у хмарі та покращення у всіх аспектах роботи, про які просили клієнти. Як результат, перед вами найкращий продукт у лінійці BizTalk Server за весь час її існування.

Host Integration Server 2016

Host Integration Server 2016 містить технології та засоби, які дозволяють ІТ-відділам підприємств ефективно та безпечно інтегрувати існуючі вузлові системи, програми, повідомлення та дані IBM з новими додатками Azure та додатками для Windows.

 • Power BI
Power BI Pro

Power BI — це сервіс бізнес-аналітики, що допомагає отримувати цілісне уявлення про всі наявні дані. Панелі моніторингу та звіти Power BI містять візуалізації та значення КПЕ, які отримують як з локальних, так і з хмарних джерел даних, і формують комплексне уявлення про стан організації незалежно від того, де фізично знаходяться дані.

Power BI Desktop

Power BI Desktop — це потужний новий засіб візуалізації даних та формування звітів в інтерактивному режимі. Воно містить полотно, на яке ви можете вільно перетягувати дані для їх аналізу, і багату бібліотеку інтерактивних інструментів візуалізації. З їх допомогою можна легко формувати звіти та публікувати їх у сервісі Power BI.

Power BI Report Server

Сервер звітів Power BI тепер підтримує розгортання та розповсюдження інтерактивних звітів Power BI, а також класичних багатосторінкових звітів у межах мережі організації, обмеженої брандмауером.

 • Flow

Microsoft Flow

Автоматизуйте всі завдання, інтегруючи вибрані програми з програмою Microsoft Flow. Спростіть виконання завдань, що повторюються, за допомогою засобів автоматизації робочих процесів.

 • PowerApps

PowerApps

PowerApps — це платформа, яка дозволяє швидко створювати та розгортати бізнес-програми у веб-середовищі та на мобільних пристроях. Ви можете швидко додавати елементи автоматизації та нові функції, що розширюють можливості Office 365, Dynamics 365 або інших програм, а також активніше працювати з даними.

Інші новини

Найкраща ціна