+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Edge для macOS - перші попередні збирання

Microsoft Edge для macOS - перші попередні збірки

Microsoft Edge Canary став доступним і для macOS. Тепер на сайті Microsoft Edge Insider можна знайти збірки для комп'ютерів з macOS і Windows 10, і незабаром підтримка версії для Windows буде розширена.

Браузер Microsoft Edge для macOS запропонує користувачам ті ж нові можливості, що й у попередніх версіях для Windows, але його інтерфейс буде адаптовано до платформи Mac. Microsoft змінює інтерфейс і функціональність відповідно до того, до чого звикли і чого очікують користувачі macOS.

Microsoft прагне зробити Microsoft Edge браузером світового класу, що має унікальні функції та пов'язані сервіси. У цьому першому випуску внесено кілька змін до інтерфейсу користувача, щоб узгодити його з дизайном Microsoft, але в той же час зробити природним для macOS.

Зміни стосуються шрифтів macOS, меню, комбінацій клавіш, оформлення заголовків та інших елементів. У наступних випусках Microsoft продовжить змінювати зовнішній вигляд і функціональність браузера, експериментуватиме і реагуватиме на відгуки користувачів. Тому розповідайте Microsoft про свої враження, використовуючи смайлик Send feedback («Надіслати відгук»).

Крім цього, Microsoft розробляє способи взаємодії з користувачем, ексклюзивні для macOS, засновані на спеціальних апаратних функціях платформи Mac. Так, користувачі можуть виконувати дії та отримувати доступ до контекстних команд за допомогою сенсорної панелі (Touch Bar). Наприклад, можна звертатися до ярликів веб-сайтів, перемикатися між вкладками та керувати відео, а також використовувати знайому навігацію за допомогою жестів трекпада.

Нові попередні збирання Microsoft Edge для macOS доступні через канали попередніх версій, які Microsoft називає каналами Microsoft Edge Insider. Microsoft починає з запуску каналу збірки Canary, яку ви можете отримати на сайті Microsoft Edge Insider. Цей канал доступний для macOS 10.12 і вище. Скоро Microsoft відкриє канал Dev, і коли він стане доступним, ви зможете завантажувати і встановлювати цю збірку паралельно з Canary.

Завдяки тому, що нові збірки засновані на Chromium, ви отримаєте однаковий рендеринг в обох версіях Microsoft Edge – і для Windows, і для MacOS. Крім того, ви отримаєте однаковий доступ до потужних інструментів розробника.

Вперше веб-розробники можуть тестувати сайти та веб-програми в Microsoft Edge на macOS і бути впевненими в тому, що вони працюватимуть однаково в наступній версії Microsoft Edge на всіх платформах. (Зверніть увагу, що специфічні для платформи можливості, такі як дешифрування контенту PlayReady у Windows 10, як і раніше, слід відстежувати окремо для найкращої взаємодії з ними на цих платформах).

Як і попередні збірки для Windows, нова версія для macOS також підтримує встановлювані, засновані на стандартах веб-програми Progressive Web Apps, які можна перевіряти і налагоджувати за допомогою інструментів розробника в браузері. Microsoft працює над тим, щоб такі програми можна було комфортно використовувати поряд з іншими програмами платформи, тому після встановлення вони будуть відображатися в Dock, App Switcher і Spotlight як будь-яка інша програма.

Якщо ви веб-розробник і зіткнулися з проблемою, яка відтворюється в Chromium, найкраще повідомити про помилку у спільноті Chromium. Для повідомлень про проблеми у поточній версії Microsoft Edge, будь ласка, продовжуйте використовувати EdgeHTML Issue Tracker.

Інші новини