+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft додасть у Windows 10 новий варіант відновлення системи та відкату до заводських налаштувань

Microsoft додасть у Windows 10 новий варіант відновлення системи та відкату до заводських налаштувань

Microsoft додасть у Windows 10 новий варіант відновлення системи та відкату до заводських налаштувань. Зараз це реалізовано за допомогою використання образу системи на зовнішньому носії, а в майбутньому для цього знадобиться лише пара кліків мишею та доступ до інтернету.

Microsoft інтегрує у Windows 10 функцію «хмарного» відновлення та скидання до заводських налаштувань. Аналогічна ідея реалізована в Apple macOS – вона називається Internet Recovery і дозволяє швидко повернути Mac або MacBook до життя без додаткових труднощів.

За інформацією інсайдера, що опублікував замітку про нову функцію Windows 10 у своєму Twitter, при виборі «хмарного» режиму відновлення система самостійно скачає з серверів Майкрософт необхідні файли для повернення до стану "як після переустановки". У ряді випадків вона скачає весь дистрибутив, і тоді перевстановлення буде повним.

До плюсів нового режиму відновлення відноситься можливість відмовитися від зберігання дистрибутивів з операційною системою, які займають місце та можуть бути випадково видалені. Також не потрібно більше зберігати завантажувальні DVD-диски та флешки на випадок виникнення проблем з комп'ютером або користуватися розділом відновлення, що є у ряді сучасних ноутбуків.

"Хмарне" recovery також позбавляє необхідності в терміновому порядку шукати інший комп'ютер або ноутбук для скачування свіжого дистрибутива, якщо основний ПК вийшов з ладу, а образу з Windows 10 під рукою з тих чи інших причин не виявилося. Все, що потрібно для успішного відновлення – це безлімітний доступ до інтернету, а темпи повернення ПК до життя залежатимуть лише від ширини каналу зв'язку.

Також новий спосіб відновлення спростить життя користувачам, які не бажають вдаватися до подібності роботи ОС та комп'ютера в цілому. Вони можуть не знати, як переключити ПК на завантаження з диска або USB-накопичувача, що не сприятиме швидкому перебігу процесу відновлення. У "хмарному" режимі Windows 10 зробить все сама.

Apple постаралася максимально спростити алгоритм роботи Internet Recovery у macOS. Від користувача потрібно лише після завантаження системи утримувати комбінацію Command+R (установка останньої версії macOS, на якій працював цей комп'ютер), Option+Сommand+R (апдейт до останньої версії macOS, сумісної з цим комп'ютером) або Shift+Option+Command+R (встановлення macOS, з якою комп'ютер постачався за замовчуванням).

У В наступному вікні «Утиліти macOS» потрібно вибрати пункт «Переустановити macOS», а все інше ОС зробить самостійно. Після завершення процесу переустановки користувачеві буде запропоновано налаштувати основні параметри в «Асистенті налаштувань» та увійти до облікового запису Apple ID.

Інші новини