+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft додала в Skype Meet Now - можливість відеочату з користувачем, який навіть не має акаунту Skype

Microsoft додала в Skype Meet Now - можливість відеочата з користувачем, який навіть не має облікового запису Skype

Microsoft, як і раніше, випускає оновлення для Skype. Останній патч додає деякі нові можливості, які можуть бути цікаві для користувача аудиторії.

Головним нововведенням стала кнопка Meet Now, яка дозволяє користувачам негайно розпочати відеочат з іншою людиною, навіть якщо у нього немає облікового запису Skype. У цьому випадку формується посилання-запрошення, яке дозволяє зв'язатися з потрібним користувачем без необхідності реєструвати обліковий запис. Ця функція доступна для мобільних та настільних платформ.

Крім того, на десктопах має з'явитися можливість надсилання голосових повідомлень за аналогією з Direct, Telegram та іншими месенджерами. На смартфонах вона вже є. Для мобільних версій також додалася можливість сканувати документи за допомогою камери прямо зі Skype, що дозволяє спростити обмін даними з іншими користувачами.

Зрозуміло, в комплекті є виправлення та покращення продуктивності. Версія Skype 8.55 почала розгортатися 10 грудня, тому незабаром вона має з'явитися у всіх користувачів.

Meet Now також є у бізнес-версії Skype та у Teams.

Інші новини