+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Azure developers можуть отримати винагороду колекційними токенами NFT на базі Ethereum

Microsoft Azure developers можуть отримати винагороду колекційними токенами NFT на базі Ethereum

ІТ-компанія Enjin, що базується в Сінгапурі, одна з найбільших платформ ігрової спільноти, орієнтованої на криптовалюту, впроваджує пілотну систему винагород спільно з Microsoft.

Хмарна платформа Microsoft Azure представила колекційні токени (NFT), якими нагороджуватимуться користувачі залежно від їхнього внеску у розвиток спільноти.

Azure Heroes — це програма розпізнавання токенів, яка заохочує вклади до хмарної обчислювальної платформи Microsoft Azure. Отже, учасники, які роблять свій внесок в екосистему Azure, можуть розраховувати на отримання цифрових предметів колекціонування у вигляді криптовалюти за свої зусилля.

Токени представлені у вигляді мультяшних цифрових борсуків, які видаватимуться за активні та «творчі» дії у спільноті: консультації, підготовка презентацій, створення прикладу коду або програми, ведення блогу про Microsoft Azure та вирішення інших завдань, які постають перед учасниками спільноти.

Цифрові борсуки розділені на кілька категорій, залежно від вкладу, який вносять учасники в розвиток спільноти. Кожна класифікація представлена ​​певною кількістю унікальних токенів — від 100 до 10 000 одиниць.

Як повідомила корпорація Microsoft, ці токени створені на блокчейні Ефіріуму за участю стартапу Enjin, який розробляє інструменти для впровадження блокчейну в ігрову сферу. Токени будуть випускатися щосезону в обмеженій кількості, що підвищує їхню рідкість, а інформація про них буде записана у відкритому блокчейні. Активні учасники спільноти можуть отримати «борсука з певним званням» за допомогою унікального QR-коду, відсканувавши який, вони зможуть встановити гаманець Enjin для зберігання отриманих токенів. Надалі їх можна передати на будь-який відкритий гаманець Ефіріуму або знищити.

Інші новини

Найкраща ціна