+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft анонсує інтелектуальні інновації для промисловості

Microsoft анонсує інтелектуальні інновації для промисловості

Настав час глобальних змін та грандіозних можливостей у промисловому виробництві, коли компанії шукають нові способи формувати цінності бізнесу, підтримувати та навчати свій персонал, оптимізувати операційну діяльність та створювати інновації для надійного майбутнього. Нові технології, такі як ІІ, змішана реальність та автоматизація, дозволяють розвивати «Промисловість 4.0», створюючи майбутнє там, де «інтелектуальне виробництво» — це реальність. Сьогодні ми представляємо оновлення, які допомагають ще більше наблизити цю реальність для наших замовників та партнерів, щоб підвищити безпеку, продуктивність та ефективність для досягнення нових успіхів у бізнесі.

На виставці в Ганновері (Німеччина) ми приєднаємось до топ-менеджерів міжнародних компаній на найбільшій у світі виставці промислових технологій, а поки що хочемо розповісти вам про те, як ми вдосконалюємо наші надійні інноваційні рішення для промисловості:

 • Azure сьогодні — перша публічна хмара наскрізним забезпеченням безпеки Інтернету речей (IoT) для ваших пристроїв, вузлів та хмарних ресурсів. Ми оснастили покращеним захистом від загроз для IoT наші три ключові сервіси: Azure Security Center for IoT тепер може використовуватися для впровадження кращих практик безпеки та пом'якшення наслідків загроз для будь-яких проектів Інтернету речей, включаючи вузли, комп'ютери та дані. Azure Sentinel, перше оптимізоване для виконання у хмарі рішення у сфері інформаційної безпеки та організації заходів (SIEM), тепер може захистити ціле підприємство від загроз, включаючи загрози для пристроїв Інтернету речей. Azure IOT Hub тепер інтегрується з Azure Security Center for IoT, щоб забезпечити безпеку інформації для пристроїв Інтернету речей безпосередньо на веб-порталі вузла.
 • Впровадження рішень OPC Twin і OPC Vault в платформу Azure Industrial IoT Cloud Platform. Перше надає виробникам цифрового близнюка їх OPC UA-серверів, а друге значно підвищує безпеку і покращує управління сертифікацією. Ми також анонсуємо суттєві покращення акселератора рішень Connected Factory, який тепер інтегрується з OPC Twin, щоб значно спростити процес встановлення IoT Edge.
 • Завдяки розширенню Azure IP Advantage до IoT переваги Azure IP Advantage тепер можуть оцінити користувачі Azure з пристроями IoT, підключеними до Azure, та з пристроями, підключеними до Azure Sphere та Windows IoT. Крім того, вибрані стартапи, які приєднуються до LOT Network, мають можливість придбати патенти Microsoft через LOT безкоштовно.

Дізнатися більше про оновлення Azure IoT Platform можна з англомовної публікації Сема Джорджа. Докладніше про Azure IP Advantage читайте нижче. Ми також розповімо про додаткові оновлення:

 • Інтелектуальні інновації для промисловості: на промисловій виставці в Ганновері ми представляємо широкий асортимент пропозицій для виробників, включаючи новітні досягнення в галузі ІІ, змішаної реальності з HoloLens 2, готові рішення для бізнесу з Dynamics 365 та інструментами, що заповнюють прогалини в порівнянні з
 • Досягнення замовниками результатів у бізнесі: ми підтримуємо провідних виробників, включаючи Bühler, Electrolux, Siemens Gamesa та ZEISS, допомагаючи їм розвивати їх власні інновації, як наведено нижче.
 • Нові партнерські рішення: ми продовжуємо розвивати екосистему партнерів, які співпрацюють з Microsoft, щоб допомогти виробникам досягати успіху, і цього тижня у нас є кілька новин на тему.
 • Наша найновіша книга з серії Future Computed:The Future ComputedAI and Manufacturing досліджує те, як виробники з усього світу використовують ІІ. У ній представлені висновки наших замовників про важливість створення правильної корпоративної культури та кадрових резервів для реалізації потенціалу ІІ, а також розкривається роль державної політики у вирішенні проблем ринку праці та сприяння етичному використанню потенціалу ІІ. Книга виходить у травні, але ми познайомимо вас із її основними темами на виставці в Ганновері.
 • Більше 25 інноваційних компаній приєднуються до нас на нашому стенді на Hannover Messe, щоб продемонструвати, як ми разом працюємо над використанням IoT, змішаної реальності, ІІ та інших ключових технологій, що докорінно змінюють виробництво.

Захищаємо та підключаємо фабрику майбутнього

У контексті виставки Hannover Messe ми докладніше розповідаємо про серію нових продуктових та програмних досягнень для промислового виробництва.

Azure IoT Security: складність і масштаб проблеми IoT та промислового Інтернету речей (IIoT) погіршується тим, що, згідно з оцінками провідних агентств з дослідження ринку, до 2020 року по всьому світу буде встановлено понад 20 мільярдів кінцевих пристроїв— і створює потенційну загрозу безпеці. У той час як деякі хмарні провайдери працюють з фрагментами цього пазла, Azure стало першим у світі рішенням, що надає наскрізний єдиний підхід до безпеки IoT.

Гарт Бомонт, начальник управління інформаційної безпеки Volpara Solutions та ранній послідовник Azure Security Center для IoT, каже: «Рішення Microsoft Azure IoT Security надає систему управління та захист від загроз на стороні клієнта та сервера, включаючи пристрої IoT, IoT-вузли, а також обчислювальні ресурси та ресурси даних, які використовуються нашими рішеннями. По суті, позбавляючи нас від самостійних зусиль і акуратно приводячи безпеку наших IoT-рішень у відповідність до інших рішень на базі Azure та спеціалізованих додатків».

З Azure Security Center for IoT замовники тепер можуть знайти прогалини у безпеці на пристроях IoT, кінцевих пристроях та у хмарі. Наприклад, вони можуть перевірити, які порти відкриті на їх IoT-пристроях, переконатися, що їх SQL-бази зашифровані, і вирішувати проблеми, що виникають. Azure Security Center for IoT захищає від загроз, що постійно змінюються, спираючись на об'ємну базу даних про загрози в Microsoft Intelligent Security Graph, яка аналізує шість трильйонів сигналів на день. Це означає, що виробники можуть скористатися перевагами єдиного огляду безпеки у всіх своїх рішеннях Azure - включаючи рішення Azure IoT, від кінцевих пристроїв до додатків, - використовуючи сотні вбудованих контролерів безпеки на централізованій панелі керування.

З Azure Sentinel користувачі можуть шукати активні загрози безпеці або відповідати на них по всьому підприємству, від IoT-пристроїв до Azure, Office 365 та локальних систем.

Команди SecOps тепер мають відповідні інструменти, щоб знизити обсяг поверхневих атак IoT-рішень, усунути наслідки проблем, поки вони не набули серйозного масштабу, запобігати атакам за допомогою технології машинного навчання та отримати суттєву віддачу від спрощення розпізнавання загроз та управління заходами безпеки для всіх рішень IoT. Поєднуючи ці нові пропозиції з раніше анонсованими рішеннями для безпеки пристроїв, такими як Azure Sphere, замовники отримають доступ до інновацій IoT з надійністю наскрізної безпеки, яку надає тільки Microsoft, що охоплює пристрої, периферію та хмару. Більше інформації ви знайдете за посиланням.

Connected Factory і промисловий IoT: в Connected Factory всі сервери комунікують один з одним, використовуючи дані, IoT та автоматизацію для моніторингу та контролю над усіма аспектами виробництва. Ми вдосконалили наші пропозиції для цих сценаріїв промислового IoT, розробивши компоненти, які спрощують та роблять безпечнішими цифрові операції наших замовників. На нашому стенді на виставці Hannover Messe ми продемонструємо рішення OPC Twin, яке створює цифрового близнюка для ваших OPC UA-серверів та робить інформаційну модель цього конкретного сервера доступною у хмарі. Замовники можуть контролювати своїх "близнюків" OPC Twin безпосередньо з хмари, використовуючи мікросервіси на Azure. Крім того, ми продемонструємо наші успіхи у розвитку безпеки із рішенням OPC Vault. OPC Vault автоматично керує безпекою, створюючи сертифікати для ваших OPC UA-серверів у глобальному масштабі. Обидва компоненти забезпечують простоту та безпеку для ваших рішень у сфері промислового IoT та мають повністю відкритий вихідний код, доступний на GitHub.

Ми також розуміємо, наскільки важливими є швидкість і простота для початку пробної роботи зі сценаріями промислового IoT. З цієї метою ми продовжуємо покращувати акселератор рішень Connected Factory, який розроблений, щоб прискорювати пробні етапи в промисловому IoT і додатково забезпечує доступність OEE-даних на виробничих потужностях замовників через централізовану панель управління. Сьогодні Connected Factory інтегрується з панеллю управління OPC Twin і допомагає виробникам спростити процес запуску промислового IoT та збору аналітичних висновків щодо їх цифрових операцій.

Підтримка бізнес-інновацій

Бізнес все більше залежить від інтернет-підключень, але безпека залишається ключем до успіху. Концепція наскрізної безпеки Microsoft йде на крок попереду всіх, щоб захистити дані наших замовників та інтелектуальну власність:

Azure IP Advantage: програма Microsoft Azure IP Advantage тепер включає нові переваги для інноваторів і стартапів Azure IoT. Ми спочатку анонсували Azure IP Advantage у лютому 2017 року, щоб забезпечити комплексний захист від ризиків, пов'язаних з інтелектуальною власністю, для замовників хмарних рішень. Тепер ми розширюємо програму, включаючи до неї клієнтів, що розвивають інновації у сфері IoT та периферійних пристроїв, для виконання діагностичного техобслуговування, управління цифровими та фізичними активами та загалом підвищення ефективності, безпеки та якості продуктів — усі вони створюють масивні обсяги даних та унікальні бізнес- інновації. Відповідаючи потребам наших замовників, зайнятих у виробництві, ми підвищуємо рівень нашої програми Azure IP Advantage з новими перевагами, сфокусованими на IoT-екосистемі та стартапах на базі Azure, включаючи:

 • Необмежене компенсаційне покриття для платформи Azure Sphere від Microsoft та Windows IoT.
 • Доступ до 10 000 патентів для замовників, які використовують Azure, щоб забезпечити роботу IoT-пристроїв та уникнути судових позовів.
 • Можливість для стартапів, які використовують Azure, отримати патенти Microsoft безкоштовно.

На додаток до розширеної програми ми також приєдналися до Мережі відкритих винаходів (Open Invention Network) та мережі LOT (ліцензія на перенесення) минулого року, щоб допомогти вирішувати проблеми захисту патентів для наших замовників та партнерів. Ми вважаємо, що всі разом пропозиції Microsoft формують найповніше цілісне середовище для зниження патентних ризиків у хмарі. Більше інформації ви знайдете в публікації Microsoft, присвяченій вирішенню зазначених проблем.

Промислові підприємства спираються на технології Microsoft

Замовники використовують технологію Microsoft у виробничих операціях та бачать реальні результати у своєму бізнесі. Ось нові приклади:

 • Bühler, один із найбільших у світі постачальників рішень для обробки харчових продуктів, використовує технологію блокчейн від Microsoft, щоб покращувати світові стандарти безпеки продуктів та знижувати рівень зараженості продуктів, підвищуючи виробничу ефективність.
 • Electrolux, шведський виробник побутової техніки, запустив новий розумний очисник повітря, підключений до Azure IoT, і додаток для нього за кілька тижнів з мінімальними витратами часу на дослідження та розробки. Pure A9 видаляє найдрібніші частинки пилу, токсичні домішки, бактерії, алергени та неприємні запахи в будинку.
 • Siemens Gamesa, лідер у сфері відновлюваних джерел енергії, спрощує та автоматизує процес перевірки та технічного обслуговування промислових повітряних турбін, переносячи цифровий процес з використанням дронів у Microsoft Azure та впроваджуючи туди Azure AI. Інтеграція сервісів Azure AI значно прискорить процедуру: процес розпізнавання зображень скоротиться до 34 секунд, на відміну від ручного методу, що займає від 4 до 6 годин, використання якого до того ж загрожує помилками.
 • Компанія ZEISS у співпраці з Microsoft представила рішення для спектрометрії та спільного використання даних, що поєднує компактний комплексний спектрометр ZEISS Corona process з Microsoft Azure. Завантажуючи виробничі дані спектроскопічного аналізу в хмару, замовники отримують безцінні знання про свої продукти та виробництво — де і коли вони не знадобилися б. Рішення можна використовувати у виробництві продуктів харчування — проводити моніторинг важливих індикаторів якості (зокрема вміст жиру, поживних речовин, солі) прямо на виробничих. лініях. Це дозволяє менеджерам виробництва негайно реагувати на зміну параметрів процесу та допомагає підвищувати якість та продуктивність, при цьому використовуючи сировину та енергію більш ефективно.

Партнери розповідають про нові пропозиції

Кілька наших партнерів, які демонструватимуть свої рішення на стенді Microsoft на виставці Hannover Messe, діляться новинами про свої останні інновації, у тому числі:

 • Intel працює з Microsoft над вихідною конструкцією нового сучасного промислового ПК для виробничих цехів та промислових додатків. Використовуючи вихідну конструкцію, яка буде доступна цього року, партнери, які займаються розробкою пристроїв, можуть створити повністю забезпечені потрібними рішеннями і промислові ПК, що налаштовуються, що підключаються до цілого ряду пристроїв, щоб знаходити дані, керувати ними та аналізувати їх у режимі реального часу, використовуючи ІІ на сервері або у хмарі Azure.
 • JDA, провідна компанія глобальної мережі поставок, демонструватиме своє нове рішення Luminate на базі Azure, що є наскрізним кризовим центром контролю, який дозволяє компаніям бачити інформацію, інтерпретувати її та робити дії в режимі реального часу від усього ланцюжка поставок та розширеного цифрового стороннього екосистеми.

Підтримуємо інтелектуальну «першу лінію» на виробництві

Від фронт-офісу до каналу постачання та виробничого цеху рішення Microsoft допомагають покращити виробничий процес, оптимізуючи повсякденну роботу, підвищуючи ефективність, безпеку та продуктивність, а також допомагаючи підвищити продуктивність співробітників. Наприклад:

 • Microsoft 365забезпечує організації, у тому числі їхніх працівників у виробничих цехах, навичками та інструментами, які їм необхідні, щоб підтримувати цифрове виробництво у безпечному середовищі. Microsoft Teams трансформує те, як працівники сучасної промисловості безпечно співпрацюють та комунікують. Дізнайтеся докладніше про те, як Microsoft 365 використовують у виробництві, тут.
 • У замовників є всезростаюча потреба перенести хмарні обчислення ближче до периферії. Azure Data Box Edge допомагає задовольнити цю потребу як потужне, оснащене ІІ кінцеве обладнання, яке знаходиться на власній території замовника — у його дата-центрі або у виробничому цеху — прямо поряд з існуючим обладнанням. Таким чином, обчислювальні потужності Azure переносяться туди, де формуються дані, дозволяючи уникнути затримок, які можливі при передачі через мережу.
 • С додатками для змішаної реальності Dynamics 365 Remote Assist і Layout компанії використовують Microsoft HoloLens і HoloLens 2, щоб значно покращити продуктивність, відповідність нормам і безпеку. Ви знайдете більше інформації про безліч виробничих інновацій Dynamics 365 тут.
 • Нові Microsoft Dynamics 365 Guides для HoloLens та HoloLens 2 вийдуть цього року і допоможуть співробітникам навчатися на практиці, забезпечуючи поетапні інструкції з використання інструментів, запасних частин та інституційних знань, які їм потрібні в реальній роботі.
 • Забезпечувати єдиний підхід до фінансових та бізнес-операцій у виробництві, каналах поставок, дистрибуції та продажах легше з Dynamics 365 for Finance and Operations.
 • Інтелектуальні підключені до мережі польові служби в Dynamics 365 Connected Field Service можуть допомогти виробникам швидко виявляти та вирішувати питання, використовуючи підключені пристрої та машинне навчання, одночасно підвищуючи ефективність та знижуючи витрати.

Майбутнє виробництва повністю пов'язане із застосуванням нових рівнів інтелектуальних рішень у всіх аспектах операційної діяльності, з глобальними змінами, які принесли ІІ, змішана реальність та IoT, змінюючи ціннісний ланцюжок, від проектування до залучення покупців та ланцюжка поставок. Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами наступного тижня, щоб розповісти, як ми підтримуємо інтелектуальне виробництво по всьому світу. До цього моменту, будь ласка, відвідайте Microsoft на виставці Hannover Messe 2019, щоб дізнатися детальніше про наші плани, про те, як ви можете співпрацювати з нашою командою і де знайти наш стенд — в Залі 7, Стенд C40.

Інші новини