+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft анонсувала підтримку антивірусу Microsoft Defender у Windows 10 для ARM

Microsoft оголосила про підтримку антивіруса Microsoft Defender в Windows 10 для ARM

Microsoft Defender for Endpoint (раніше відомий як Defender Advanced Threat Protection) тепер доступний для всіх користувачів пристроїв під керуванням Windows 10 на ARM.

Microsoft оголосила про розширення підтримки захисника для антивіруса кінцевих точок (раніше відомого як Defender Advanced Threat Protection) на Windows 10 для пристроїв на базі ARM-процесорів.

Microsoft вважає важливим перехід на ARM-пристрої, адже ефективність архітектури дозволяє використовувати пристрої різних форм-факторів і допомагає людям адаптуватися до нового гібридного робочого середовища. За словами розробників, безпека таких пристроїв є однією з першочергових завдань.

«Технологія ARM забезпечує цифрову трансформацію за допомогою інноваційних нових форм-факторів, покращеного зв'язку та мобільного зв'язку, миттєвих технологій та дивовижного часу автономної роботи. Ці елементи також дозволяють організаціям підтримувати перехід до віддаленої роботи та гібридного робочого середовища — перехід, який вимагає мислення, орієнтованого на безпеку. Оскільки ми продовжуємо рухатися вперед у новому гібридному робочому середовищі, безпека повинна бути невід'ємною частиною цього руху" , - йдеться в заяві розробників.

У Microsoft також зазначили, що версія антивіруса для ARM-пристроїв буде мати ту ж компоновку і функції, що і версія для комп'ютерів x86. Це означає, що користувачі Windows на ARM матимуть доступ до тих же функцій безпеки та інструментів аналітики, що і в стандартній версії Microsoft Defender.

Інші новини