+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

McAfee представила оновлену версію McAfee MVISION Cloud for Microsoft Azure

McAfee представила оновлену версію McAfee MVISION Cloud for Microsoft Azure

McAfee представила оновлену версію McAfee MVISION Cloud for Microsoft Azure. Це рішення допоможе замовникам впровадити підхід Shift Left і завчасно усувати проблеми нормативної відповідності та ризики у своїй хмарній інфраструктурі. Підключення McAfee MVISION Cloud дозволить впровадити безпеку в процес DevOps вже на ранніх етапах. Фахівці зможуть виявляти недосконалі конфігурації до того, як вони стануть загрозою для виробництва. Зрештою організації отримають можливість швидко та ефективно розгортати додатки в хмарі, не побоюючись за їх надійність.

Моделі «інфраструктура-як-послуга» (IaaS) і «платформа-як-послуга» забезпечують замовникам необхідний вибір та гнучкість. Однак, за наявності помилок у конфігурації ці середовища значно збільшують ризики безпеки та поверхню атаки. Функції McAfee MVISION Cloud for Azure дозволяють безпосередньо вбудувати політики у процеси та набори інструментів DevOps і, як наслідок, виявляти проблеми безпеки до розгортання систем та прискорити бізнес-операції у хмарі.

Функції McAfee MVISION Cloud for Azure, відзначені розробником:

  • Перевірка безпеки шаблонів Azure Resource Manager: виявлення вразливостей або помилок конфігурації у шаблонах Azure Resource Manager Templates до розгортання ресурсів.
  • Вбудована інтеграція з інструментами розробників: перевірка безпеки всередині процесів DevOps завдяки API-інтеграції з популярними інструментами, включаючи Microsoft Git, Github і ​​Azure DevOps. Отримання зворотний зв'язок з безпеки (Security Feedback) безпосередньо в ході розробки дозволяє заощаджувати час і зусилля та уникати проблем.
  • Універсальна система хмарної безпеки Unified Cloud Security для екосистеми Azure: сервіси Azure для розробників (IaaS/PaaS/контейнери) із вбудованими за умовчанням засобами безпеки, які спираються на передові практики Cloud Security Posture Management (CSPM).
  • Запобігання ризикам: покращена відповідність вимогам нормативних положень, зниження ймовірності витоків даних, зловживань та штрафів, пов'язаних з неефективністю системи безпеки, завдяки своєчасному виявленню вразливостей та помилок до того, як вони призведуть до виникнення інцидентів.

За словами розробника, підхід Shift Left дозволяє організаціям уникати найпоширеніших проблем з безпекою. За даними Cloud-Native: У звіті про прийняття та ризики моделі «інфраструктура-як-послуга» стверджується, що 99% помилок у конфігураціях IaaS залишаються непоміченими. Більшість інструментів аудиту конфігурацій IaaS, PaaS та контейнерів оцінюють ризики лише тих ресурсів, які вже запущені. Перевірка систем відразу після їх запуску важлива для корекції відхилень у конфігурації, а також для своєчасного виявлення та усунення потенційних помилок у налаштуваннях. В іншому випадку ці помилки будуть повторюватися знову і знову: шаблони можуть використовуватися для побудови інших систем, що призведе до збільшення реальних ризиків. У потенціалі з цією проблемою зіткнеться безліч команд розробників організації.

«Розробники все частіше використовують сучасні інструменти, щоб працювати «зі швидкістю хмари» та допомагати перетворенню своїх компаній. Інтегрувавши McAfee MVISION Cloud for Microsoft Azure з інструментами DevOps, фахівці безпеки усунуть ризик запуску систем з помилками в конфігурації. Крім того, цей захід знизить навантаження на команди, які обслуговують інфраструктуру: вони зможуть вирішувати проблеми у джерела виникнення, а також застосовувати та оцінювати безпекові політики централізовано, не втручаючись у процеси розробки»

З McAfee MVISION Cloud фахівці Microsoft безпеки домоглися більшої прозорості роботи хмарних ресурсів, підвищили якість контролю над ними, а також отримали можливість виявляти загрози та реагувати на них на ранніх етапах життєвого циклу розробки. Загалом рішення McAfee допомагають замовникам повноцінно реалізувати можливості сервісів Azure. З ними безпека перестає бути перешкодою для виконання завдань»

Згідно заявою розробника, McAfee MVISION Cloud for Microsoft Teams —рішення для хмарної безпеки, яке однаково ефективно працює в середовищах IaaS, PaaS, «програмне забезпечення-як-послуга» (SaaS) і контейнерних середовищах. Швидка та безпроблемна інтеграція з інфраструктурою Azure здійснюється за допомогою інтерфейсу прикладного програмування (API). Ця інтеграція зміцнить систему безпеки, яка охоплює інфраструктуру IaaS/PaaS та спеціалізовані додатки, та допоможе компаніям дотримуватись вимог до безпеки та управління, а також нормативних вимог.

Інші новини

Найкраща ціна