+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Map Kit - Huawei запустить власний картографічний сервіс

Map Kit - Huawei запустить власний картографічний сервіс

Стало відомо про те, що у жовтні цього року китайська компанія Huawei запустить власний картографічний сервіс, який називатиметься Map Kit.

Apple і Microsoft мають власні картографічні сервіси, але найпопулярнішим є Google Maps, оскільки він доступний на більшій кількості пристроїв.

У бажанні китайського виробника створити власний картографічний сервіс немає нічого дивного. Санкції американського уряду продовжують діяти, а отже, у майбутньому Huawei може втратити доступ не лише до мобільної платформи Android, а й до інших сервісів Google.

У повідомленні йдеться про те, що Map Kit не буде доступним безпосередньо для використання споживачами. Новий сервіс призначатиметься для розробників, які зможуть створювати програми, використовуючи можливості зіставлення Map Kit.

Розвивати сервіс допоможуть партнери з різних країн. Сервіс зможе взаємодіяти з місцевими картографічними службами, він буде доступний 40 мовами і охопить 150 країн і регіонів. Крім того, у низці країн Huawei зможе задіяти власні телекомунікаційні базові станції, щоб використати супутникове позиціонування для своєї картографічної служби.

«Map Kit забезпечить відображення об'єктів, що переміщаються в режимі реального часу, дозволяючи сформувати високорозвинену навігаційну систему, а також підтримуватиме картографію з використанням технологій доповненої реальності», — сказав президент хмарного підрозділу Huawei Consumer Business Group.

Інші новини