+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Лінійку антивірусів Panda Security оновлено на 2015 рік

У лінійці Panda 2015 покращено функції захисту завдяки новому механізму XMT (Extreme Malware Terminator) Smart Engineering. Останні тести, проведені в лабораторіях AV-Test та AV-Comparatives, показали, що антивіруси, в яких використовується технологія XMT, займають лідируючі позиції щодо надійності та ефективності.

Новий модуль Data Shield надає додатковий шар захисту від шкідливих програм-вимагачів типу Cryptolocker. У рамках цієї функції користувач може вибрати локальну папку, де зберігаються важливі документи, додаток, якому він довіряє, і Panda попереджатиме його про всі випадки, коли доступ до цієї папки спробують отримати якісь інші програми.

WiFi-монітор в Panda 2015 надає більш докладний огляд мережі користувача, визначаючи «самозванців», які можуть красти WiFi-трафік. Інтерфейс антивірусів Panda 2015 пропонує оформлення в стилі Windows 8 і є більш налаштованим, проте, як і раніше, підтримує всі платформи від Microsoft, починаючи з версії XP. Крім того, розширені функції батьківського контролю тепер можуть повідомляти користувача про те, що їхні діти роблять в Інтернеті, і блокувати доступ до будь-яких обраних сайтів та категорій ресурсів. Простий інструмент PC Tuneup видаляє файлове сміття та виконує дефрагментацію жорсткого диска.

Інші новини