+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Lenovo інвестує у розвиток технологій штучного інтелекту

Lenovo у рамках конференції Supercomputing 2017 (SC17) оголосила про нові ініціативи щодо використання технологій штучного інтелекту (ІІ) для збільшення продуктивності та вирішення завдань своїх замовників.
Компанія Lenovo інвестувала 1,2 млрд дол. у дослідження в галузі ІІ. Підрозділ Data Center Group відкрив три нові інноваційні центри ІІ в Моррісвіллі, (Північна Короліна, США), Штутгарті (Німеччина) та Пекіні (Китай). Їхня функція – допомогти замовникам зрозуміти, як ІІ може вирішити сучасні бізнес-завдання. Понад 100 фахівців у галузі ІІ вже зараз працюють над розробкою рішень з використанням можливостей ІІ, таких, наприклад, як сканування медичних знімків для виявлення та класифікації пухлин та надання допомоги лікарям у діагностиці захворювань. Вже сьогодні замовники Lenovo можуть отримати віддалений доступ до нових інноваційних центрів та протестувати додатки та робочі навантаження на різних високопродуктивних системах.
Компанія поділяє проекти з використання ІІ на три етапи:
• Вивчення: знайомство з можливостями та перевагами ІІ для вирішення поставлених завдань
• Розробка: надання апаратного забезпечення, оптимізованого для ІІ, та вибір правильного підходу для якнайшвидшої розробки відповідних додатків
• Розгортання: швидке введення в експлуатацію завдяки використанню перевірених рішень та професійній експертизі.
Для того, щоб надавати замовникам рішення, що відповідають їх потребам, Lenovo анонсувала розширення свого портфеля пропозицій для ресурсомістких робочих навантажень:
• Системи ThinkSystem SD530 тепер підтримують новітні графічні прискорювачі Tesla® V100 на базі архітектури NVIDIA®. ThinkSystem SD530 легко адаптуються під потреби замовників, яким потрібна висока продуктивність та масштабованість для обробки високопродуктивних обчислень (HPC) або побудови програмно-визначуваних середовищ.
• Lenovo Intelligent Computing Orchestrator (LiCO) – це інструмент управління з інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсом, який допомагає прискорити розробку програм ІІ. LiCO підтримує найпопулярніші фреймворки ІІ з відкритим вихідним кодом, дозволяє контролювати навчання нейронної мережі та планувати робочі навантаження ІІ у багатопроектних середовищах, працюючи при цьому з рішеннями від різних постачальників.

Інші новини