+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Leap Motion, розробник технології управління комп'ютером за допомогою жестів поєднається з конкурентом UltraHaptics

Leap Motion, розробник технології управління комп'ютером за допомогою жестів поєднається з конкурентом UltraHaptics

Американський стартап, який займається розробками в галузі віртуальної реальності, Leap Motion поєднається з британським конкурентом UltraHaptics. Про це повідомили обидві сторони угоди.

За даними The Wall Street Journal, Leap Motion продасть компанію UltraHaptics за $30 млн. У 2013 році інвестори оцінювали стартап у $300 млн.

За словами джерел, персонал Leap Motion перейде до UltraHaptics, британська компанія також отримає патенти та іншу інтелектуальну власність стартапу. Крім того, до UltraHaptics приєднається співзасновник Leap Motion Девід Хольц, його партнер та гендиректор компанії Майкл Баквальд покине проект.

Leap Motion заснована у 2010 році і базується у Сан-Франциско. Компанія в тому число працює над створенням платформи доповненої реальності з відкритим вихідним кодом Project North Star.

У жовтні 2018 року Business Insider писав, що покупкою стартапу цікавилася Apple. За даними видання, компанія пропонувала за Leap Motion від $30 млн до $50 млн. Проте в останній момент угода зірвалася, оскільки Хольц та Баквальд її заблокували. До цього Apple розглядала купівлю розробника у 2013 році.

UltraHaptics заснована у 2013 році у Брістолі, Великобританія. Компанія займається розробкою технології імітації тактильних відчуттів, за допомогою якої користувачі можуть відчувати і взаємодіяти з віртуальними об'єктами.

Інші новини

Найкраща ціна