+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського показує вихідні коди програмного забезпечення в центрі прозорості в Мадриді

Лабораторія Касперського показує вихідні коди свого програмного забезпечення в центрі прозорості в Мадриді

«Лабораторія Касперського» оголосила про відкриття так званого центру прозорості у Мадриді. Там виробник антивірусів показує партнерам та урядовим установам вихідні коди свого програмного забезпечення, а також документацію з розробки софту у спеціально створеному для цього безпечному та зручному середовищі.

Крім того, гості центру (їх почнуть приймати у червні 2019 року) зможуть вивчити принципи обробки даних та стандарти захисту інформації, яких дотримується «Лабораторія Касперського».

У компанії вважають, що в умовах зростаючої кількості пристроїв, підключених до мережі, «Лабораторія Касперського» та всі її процеси мають стати прозорішими. Центри прозорості демонструють незмінне прагнення підтверджувати цілісність та надійність рішень виробника.

Безпека даних стає одним із пріоритетів для держорганів та клієнтів, і ми готові пояснити, як ми забезпечуємо їхню безпеку. Саме для цього і призначено нашу глобальну ініціативу з інформаційної відкритості. Ми також раді розширенню її масштабу і зростанню кількості заходів, що її підтримують, — повідомили в «Лабораторії Касперському».

Відкритість роботи «Лабораторія Касперського» висловлює й іншими способами — наприклад, співпрацею з консалтинговим гігантом із «великої четвірки» щодо аудиту інженерних практик з розробки та розповсюдження антивірусних баз.

Також «Лабораторія Касперського» до кінця 2019 року планує створити в Швейцарії додаткову інфраструктуру з обробки та зберігання даних, які користувачі добровільно надають через Kaspersky Security Network.

Нарешті компанія просуває програму пошуку вразливостей у своєму ПЗ. Завдяки їй до початку квітня 2019 року було виправлено понад 50 помилок, знайдених сторонніми фахівцями, яким загалом заплатили понад $17 тис.

Інші новини

Найкраща ціна