+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

"Лабораторія Касперського" прогнозує, що корпоративний напрямок діяльності "McAfee", буде включено в бізнес "Intel", а користувач може спочатку зупинитися в розвитку, а потім і зовсім "розчиниться"

"Цілком незрозуміло, навіщо "Intel" потрібен розробник антивірусів. Адже ринок інформаційної безпеки дуже специфічний, основні гравці на ньому — старі компанії, що склалися. Між ними і відбуваються основні угоди", — зауважила голова ради директорів компанії "Лабораторія Касперського" та генеральний директор "InfoWatch" Наталія Касперська. ринок зробив IBM, але її антивірусний бізнес виявився неспроможним.Більше шансів було у "Microsoft" з її всеосяжністю. Але і її бізнес-модель сильно відрізнялася від бізнес-моделі антирусного ринку, яка передбачає постійне та оперативне оновлення програмних продуктів. В результаті антивірусне рішення "Microsoft" стало безкоштовним доповненням", - нагадує Н.Касперська.

Нагадаємо, "Intel" оголосила про купівлю виробника антивірусного ПЗ компанії "McAfee" за $48 на акцію, що в сумі становить ціну в $7, 68 млрд.

Інші новини

Найкраща ціна