+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

"Лабораторія Касперського" представляє перше антивірусне рішення, сертифіковане для використання з Windows Server 2008

«Лабораторія Касперського», провідний виробник систем захисту від шкідливого та небажаного ПЗ, хакерських атак та спаму, оголошує, що Антивірус Касперського 6.0 для Windows Servers Enterprise Edition є першим антивірусним продуктом, що пройшов сертифікацію на сумісність із новітньою сервером Microsoft, Windows Server 2008.

Сертифікація Windows Server 2008 гарантує повну сумісність Антивірусу Касперського для Windows Servers Enterprise Edition з новою серверною платформою компанії Microsoft і найвищий рівень інтегрованості з її технологіями.

Антивірус Касперський 6.0 для Windows Servers Enterprise Edition захищає дані на серверах під керуванням Microsoft Windows від шкідливих програм. Продукт розроблений спеціально для захисту корпоративних серверів, що працюють в умовах екстремального навантаження. Антивірус Касперського 6.0 для Windows Servers Enterprise Edition може бути встановлений у мережі будь-якого розміру та протяжності. Його надійність та ефективність у поєднанні з високою продуктивністю та гнучкими можливостями адміністрування забезпечують неперевершений рівень захисту корпоративних серверів, що працюють під керуванням операційних систем Windows Server. представила рішення, що використовує всі переваги нової серверної платформи Windows Server 2008, які забезпечують підвищений рівень безпеки та розширену функціональність, сказав Стів Белл, старший менеджер з розвитку платформи Windows Server компанії Microsoft. – Завдяки цьому корпоративні користувачі отримують можливість переносити свої рішення на платформу Windows Server 2008, не переймаючись захистом від інформаційних загроз».

Антивірус Касперського 6.0 для Windows Servers Enterprise Edition повністю підтримує режим Server Core та використовує такі нові технології Windows Server 2008 як Terminal Services, Remote Applications та Terminal Services Gateway, що дозволяє гнучкіше вирішувати завдання оптимізація перевірки на наявність шкідливого коду.

«На даний момент Windows Server 2003 є найпопулярнішою серверною операційною системою. Ми впевнені, що Windows Server 2008 з часом стане ще більш популярною платформою – каже Олексій Калгін, заступник директора з розвитку продуктів «Лабораторії Касперського». з Windows Server 2008».

Процес сертифікації програмного забезпечення для використання з платформою Windows Server 2008 включає близько 100 тестів, які повинні підтвердити відповідність тестованого додатка найвищим стандартам сумісності, безпеки, надійності та працездатності на новій платформі, включаючи її 64-бітну версію. Сертифікат Windows Server 2008 присвоюється найефективнішим продуктам, які готові для роботи в критично важливих оточеннях. є одним з 300 продуктів, які отримали право на сертифікацію до офіційного виходу нової платформи. /p>

Інші новини

Найкраща ціна