+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Корпорація Red Hat представила Inktank Ceph Enterprise 1.2

Рішення Inktank Ceph Enterprise 1.2 пропонує нові можливості, які допомагають замовникам зберігати та контролювати весь спектр даних – від «гарячої» критично-важливої ​​інформації до «холодних» архівних даних.

Як пояснив виконавчий директор Red Hat Джим Вайтхерст причини поглинання OpenStack-інтегратора eNovance та розробника файлової системи Ceph, корпорація активно працює над створенням набору відкритого ПЗ для інфраструктури та платформи як сервіс. Цей набір базуватиметься на Red Hat Enterprise Linux (RHEL) та OpenStack.

Основні переваги Inktank Ceph Enterprise 1.2:

  • Метод Erasure Coding. Використання цього захисту даних робить рішення придатним для зберігання архівних і «холодних» даних шляхом скорочення вартості за кожен гігабайт. Внаслідок вимоги до мінімальної ємності сховища можуть знижуватися до 50%.
  • Розподіл рівнів зберігання за допомогою кешування. Функція дозволяє переміщати гарячі дані на високопродуктивний носій, коли він стає активним, а холодні дані – на носій низької продуктивності, тобто коли він перестає бути активним. Calimari v1.2. Оновлення допомагає адміністраторам управляти основним функціоналом кластера зберігання RADOS, включаючи можливість контролювати окремі пристрої зберігання та політики пулів. Calamari – це локальна програма з інструментами управління та даними продуктивності, які спрощують операційний менеджмент і дають адміністраторам можливість адаптуватися до змін у своїх кластерах Ceph.

Інші новини

Найкраща ціна