+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft анонсувала набір графічних програм Expression Studio 4.

Корпорація Microsoft анонсувала набір графічних програм Expression Studio 4. У представленому пакеті реалізовано велику кількість нових функцій, які, як запевняють Microsoft, виводять спільну роботу дизайнерів на новий рівень і допомагають створювати динамічні програми.

До складу Expression Studio 4 включені вдосконалені інструменти SEO-аналітики, що дозволяють не тільки перевірити повторювані або відсутні заголовки та мета-теги, але також випробувати контент на "чутливість" до пошуку.

За допомогою продукту можна організовувати прямі трансляції у форматі IIS Smooth Streaming, який забезпечує безперебійне відтворення відео з використанням Silverlight та HTTP. При цьому завдяки оновленому інтерфейсу та можливості перемикання джерел відео підвищується ефективність керування трансляцією в реальному часі.

У додатку Expression Blend 4 з'явилися нові компоненти поведінки, а також покращено засоби проектування інтерфейсів користувача. За допомогою цих компонентів можна, наприклад, моделювати "мультитач"-інтерфейс. доступ всієї команди розробників та дизайнерів до прототипу.

Інші новини

Найкраща ціна