+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Корпорація Corel представляє версію CorelDRAW® Graphics Suite X4 російською мовою

Новий локалізований випуск зазначеного нагородами пакету – це значні технологічні вдосконалення, інструменти для спільної інтерактивної роботи та розширений набір ресурсів на допомогу користувачам

Корпорація Сorel повідомила про випуск русифікованої версії свого відзначеного нагородами графічного пакету CorelDRAW® Graph . Пакет CorelDRAW Graphics Suite X4 включає понад 50 нових і вдосконалених функцій та надає користувачам інструменти, ресурси та платформу для реалізації різноманітних проектів – від логотипів та інтернет-графіки до багатосторінкових брошур та ефектних цифрових демонстрацій.

«Корпорація Corel рада запропонувати свій найпопулярніший графічний пакет CorelDRAW Graphics Suite X4 російською мовою, – сказала Аманда Бедбору (Amanda Bedborough), виконавчий віце-президент корпорації Corel у регіоні EMEA. – Ми прагнемо задовольняти запити наших користувачів і постачати локалізовану версію на один із наших ключових ринків».

CorelDRAW Graphics Suite – повний комплект додатків для створення наочних макетів сторінок та ілюстрацій, редагування фотографій та перетворення растрових зображень на векторні. Пакет користується заслуженим визнанням серед мільйонів професіоналів та любителів по всьому світу. Нова версія включає нові інструменти, які сприяють творчому процесу, спрощують управління проектами та оптимізують роботу над графічним оформленням.

При розробці новітньої версії CorelDRAW Graphics Suite ми консультувалися з користувачами з різних галузей. Ми спостерігали, як вони працюють, і збирали їхні думки про те, як можна було б зробити програму ще зручнішою, – сказав Джон Фальсетто (John Falsetto), продакт-менеджер напрямку CorelDRAW корпорації Corel. – У результаті ми отримали CorelDRAW Graphics Suite X4 – пакет, що містить зручні та гранично ефективні інструменти, і водночас позитивно впливає на ефективність повсякденної роботи».

Нові можливості для роботи. Більше зручності, найкраща координація дій, спрощення робочих процесів.

Пакет CorelDRAW Graphics Suite X4 включає більше 50 нових і вдосконалених функцій, у тому числі наступні:

Новинка! Форматування тексту в режимі реального часу Пакет CorelDRAW Graphics Suite X4 містить функцію форматування тексту в реальному часі, яка дозволяє попередньо переглядати варіанти форматування до застосування. Ця функція заощаджує час і дає можливість оцінити безліч варіантів форматування тексту, включаючи шрифти, розміри шрифтів та вирівнювання, не вдаючись до типового для процесу оформлення методу спроб та помилок.

Новинка! Ідентифікація шрифтів. Тепер CorelDRAW Graphics Suite X4 взаємодіє з програмою WhatTheFont™ – службою інтерактивної ідентифікації шрифтів, розробленою компанією MyFonts.com. Користувачі можуть заощадити час завдяки швидкій ідентифікації шрифту на растрових картинках, ілюстраціях або інших зображеннях, отриманих від клієнтів.

Новинка! Незалежні шари сторінок. Тепер можна контролювати та редагувати шари незалежно для кожної сторінки документа, зменшивши ймовірність появи сторінок із порожніми шарами. Також можна додавати незалежні напрямні для окремих сторінок та головні напрямні для документа в цілому. Це дозволяє створювати різні шари залежно від конкретної сторінки, без прив'язки до структури документа.

Новинка! Інтерактивні таблиці. Новий інтерактивний інструмент для роботи з таблицями дозволяє створювати та імпортувати таблиці для ефективного структурованого компонування тексту та графіки. Користувачі можуть легко вирівнювати, масштабувати та редагувати таблиці та комірки відповідно до своїх задумів. Крім того, можна перетворювати текст із роздільниками та легко додавати та налаштовувати зображення в окремих осередках.

Розширені функції! Інтеграція з Windows Vista®. CorelDRAW Graphics Suite це єдиний професійний графічний пакет, сертифікований для роботи з системою Windows Vista®. Він дає можливість використовувати переваги найновіших технологій Windows Vista та одночасно забезпечує відмінні умови для роботи в системі Windows XP. При роботі з CorelDRAW Graphics Suite X4 можна звертатися до пошукових функцій системи Windows Vista безпосередньо з діалогових вікон «Відкриття» та «Імпорт» та шукати файли за автором, темою, типом, датою, ключовими словами та іншими атрибутами. Крім того, при збереженні файлів легко можна додавати власні ключові слова, оцінки та інші примітки з метою кращої систематизації проекту.

Новинка! Інтеграція з CorelDRAW® ConceptShare™. Нове вікно налаштування CorelDRAW® ConceptShare™, доступне з пакета CorelDRAW Graphics Suite – це можливість використовувати прямо під час робочого процесу корисний інструмент для спільної інтерактивної роботи. За наявності з'єднання через Інтернет засіб CorelDRAW ConceptShare дозволяє обмінюватися ескізами та ідеями з колегами та клієнтами у реальному часі. Користувачі можуть створювати кілька робочих просторів, вивантажувати свої ескізи та пропонувати іншим висловити свої думки та ідеї, не надсилаючи великих файли електронною поштою.

Новинка! Підтримка форматів файлів. Пакет CorelDRAW Graphics Suite X4 залишається лідером на ринку в області сумісності форматів файлів, оскільки в нього додано підтримку програми Microsoft Office Publisher. Користувачі можуть також розраховувати на повну сумісність з форматами Microsoft Word 2007, Adobe Illustrator Creative Suite 3, Adobe Photoshop CS 3, PDF 1.7 (Adobe Acrobat 8), AutoCAD DXF і AutoCAD DWG, а також Corel Painter ™ X, що значно спрощує обмін файлами з клієнтами та колегами.

Новинка! Професійні шаблони. Пакет CorelDRAW Graphics Suite X4 включає 80 професійно розроблених шаблонів, які можна взяти як основу для своєї композиції. Ці шаблони легко налаштовуються і супроводжуються замітками дизайнера, що містять відомості про вибір оформлення шаблону, поради щодо підготовки композиції на основі даного шаблону та інструкції з налаштування шаблону при строгому дотриманні основних правил оформлення.

Новинка! Спеціалізовані шрифти. Розширений вибір нових шрифтів у CorelDRAW Graphics Suite X4 допомагає забезпечити оптимальний для передбачуваної аудиторії результат. Спеціалізована колекція шрифтів включає міжплатформні шрифти OpenType®, які забезпечують розширену мовну підтримку під час підготовки матеріалів з латинськими, грецькими та кириличними символами у форматі WGL4.

Новинка! Екран вітання. Новий екран привітання CorelDRAW Graphics Suite X4 – це централізоване місце для доступу до документів, шаблонів і інструментів навчання, що нещодавно використовуються, включаючи розділ «Поради та рекомендації» та відеодопомоги. Як корисне доповнення на екрані привітання також є галерея ескізів, створених за допомогою CorelDRAW Graphics Suite користувачами з усього світу.


Інші новини

Найкраща ціна