+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Конкурс для JavaScript-розробників із призовим фондом від $200 тисяч від Telegram

Конкурс для JavaScript-розробників із призовим фондом від $200 тисяч від Telegram

Telegram запустив конкурс для розробників, які пишуть на JavaScript. Він пройде у три етапи з 3 по 17 листопада.

Завдання конкурсу — розробити спрощену веб-версію Telegram без використання сторонніх UI-фреймворків. Готовий веб-додаток повинен складатися з інтерфейсу авторизації та реєстрації, а також дозволяти переглядати список чатів та повідомлень.

Архів із макетами доступний в офіційному каналі, через який Telegram оголошує конкурси. Документація за API та вихідний код існуючих клієнтів Telegram опубліковано на сайті месенджера.

Основними критеріями при виборі переможців будуть розмір веб-додатку, швидкість його роботи та увага розробників до деталей. Компанія врахує, якщо сервіс отримає додаткові функції, такі як надсилання повідомлень, перегляд медіа-вкладень, налаштування тощо.

Використовувати UI-фреймворки на зразок React і Angular не можна. Використання бібліотеки даних TDLib теоретично можливе, але, швидше за все, може призвести до збільшення часу завантаження в порівнянні з простими рішеннями JavaScript.

Призовий фонд першого етапу становитиме $80 тисяч. В описі не написано скільки переможців Telegram планує відібрати. Призовий бюджет для всіх трьох етапів становитиме від $200 тисяч.

Інші новини

Найкраща ціна