+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Konica Minolta представила професійний програмний пакет AccurioPro Variable Data для створення матеріалів на основі змінних даних та їх друку

Konica Minolta представила професійний програмний пакет AccurioPro Variable Data для створення матеріалів на основі змінних даних і їх друку

Konica Minolta представила професійний програмний пакет AccurioPro Variable Data для створення матеріалів на основі змінних даних і їх друку. Konica Minolta AccurioPro Variable Data – це функціональний плагін для Adobe InDesign. Плагін дозволяє легко додавати змінні дані в будь-який документ InDesign, створювати унікальні матеріали, при цьому користувачі мають вибір формату як підсумкових файлів, так і формату джерела даних, стверджують у Konica Minolta.

Програмний модуль може інтегрувати текст, зображення, багаторядковий текст або цілі сторінки з використанням даних із джерел структурованих даних. Завдяки цьому персоналізовані матеріали формуються швидко, а процес друку повністю підтримується друкарським обладнанням Konica Minolta та друкованими системами інших постачальників, зазначили в Konica Minolta.

За словами розробника AccurioPro Variable Data пропонує широкий набір професійних функцій для дизайну продукції. Наприклад, розташування тексту за контуром кривої лінії, навколо ілюстрації, створення багатосторінкових матеріалів, ефекти тіні та прозорості. Програмний пакет пропонує зручний інтерфейс на основі простого меню, і, на відміну від інших програм роботи зі змінними даними, для її використання не потрібно вивчати мови програмування.

Функції AccurioPro Variable Data, зазначені розробником:

  • Модуль CopyFit - розширені можливості швидкого припасування тексту, що вставляється, якщо він занадто довгий для області верстки;
  • Модуль правил (Rules Module) – встановлення та обробка складних умов (ifthenelse);
  • Модуль спуску смуг (Imposition Module) – дозволяє створювати шаблони, що передбачають розміщення декількох сторінок на одному аркуші;
  • Модуль роботи зі штрихкодами (Bar Coding Module) – підтримка змінних одновимірних та двовимірних штрих-кодів;
  • Модуль автоматизації (Automation Module) – використовується разом з Enfocus Switch і іншими продуктами для створення повністю автоматизованих процесів друку змінних даних.

На грудень 2019 року Konica Minolta пропонує дві версії AccurioPro Variable Data: Essential або Premium. Версія Essential – економічний варіант із широким набором функцій та можливістю обробки великої кількості записів джерела даних. Ця версія включає в себе CopyFit, модулі правил та спуску смуг, дозволяючи створювати багатосторінкову продукцію зі змінними даними у форматі PDF або PDF/VT. Premium – професійна версія програми, що включає всі функції версії Essential, оптимізовані функції виведення готової продукції, а також інші розширені функції, включаючи заповнення даними майстер-сторінок, вбудовування змінних даних та тегів «style», підтримку додаткових форматів змінних даних.

«З появою AccurioPro Variable Data портфоліо програмних рішень від Konica Minolta наповнювалося сучасним і недорогим рішенням для друку змінних даних. В рамках концепції reThink Konica Minolta пропонує клієнтам можливість реалізації творчих задумів, представлений програмний продукт дозволить уникнути труднощів у підготовці матеріалів для персоналізованих маркетингових кампаній і виведе на вищий стандарт роботи для десктопних додатків»

Інші новини

Найкраща ціна