+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Gemalto оголосила про запуск SafeNet Data Protection On Demand – централізованої платформи хмарних сервісів, що забезпечує безпеку даних як послуги для підприємств та постачальників керованих послуг.

Компанія Gemalto оголосила про запуск SafeNet Data Protection On Demand – централізованої платформи хмарних сервісів, яка забезпечує безпеку даних як послуги для підприємств та постачальників керованих послуг. Платформа захищає дані, де б вони не знаходилися, і дозволяє керувати безпекою конфіденційної інформації компаній у будь-якому місці. Єдина платформа безпеки даних як послуги легко інтегрується з існуючими ІТ-системами, інструментами DevOps і хмарними сервісами.

SafeNet Data Protection On Demand робить захист даних корпоративного рівня доступним для компаній будь-якого розміру – від найменших до найбільших підприємств. Їм не потрібно купувати будь-яке апаратне або програмне забезпечення, налаштовувати його та керувати ним; завдяки цьому, а також простий системі оплати тільки в міру використання компанії можуть впроваджувати системи захисту даних швидше та економічно ефективніше, забезпечуючи безпеку конфіденційної інформації у будь-якому середовищі. Компанії можуть масштабувати свої методи інформаційної безпеки для захисту критично важливих даних у традиційних бізнес-проектах та на нових ринках, а також при вирішенні пріоритетних завдань, таких як обробка великих масивів даних, розподілене зберігання достовірних записів (блокчейн), хмарні обчислення, Інтернет речей та цифрові платежі.

Майданчик SafeNet Data Protection On Demand розширює портфель сервісів безпеки Gemalto. Тепер до нього включений апаратний модуль безпеки на запит Hardware Security Module On Demand, який забезпечує захист транзакцій, ідентифікаційних даних та додатків, гарантуючи безпеку криптографічних ключів та надаючи послуги шифрування, дешифрування, автентифікації та цифрового підпису.

Брокер ключів за запитом Key Broker On Demand дозволяє керувати ключами та служить простим інструментом управління при взаємодії між системою безпеки підприємства та постачальниками SaaS- та хмарних сервісів, такими як Salesforce.

Шифрування за запитом Encryption on Demand захищає конфіденційні дані, де б вони не знаходилися, включаючи файли, папки, бази даних, середовища зберігання та віртуальні машини.

Управління ключами за запитом Key Management on Demand – основний метод управління ключами шифрування протягом усього терміну їх існування, він підтримує сервіси протоколу взаємодії з управління ключами (Key Management Interoperability Protocol або KMIP) та виконує функції брокера ключів для організацій, що розширюють свою політику інформаційної безпеки на мультихмарне середовище за допомогою використання власного ключа (Bring Your Own Key, BYOK).

Платформа Gemalto призначена для роботи з безліччю інформаційних продуктів і технологій, що широко використовуються, таких як Amazon Web Services, Dell EMC, Google, IBM, Microsoft, NetApp, Huawei, Oracle і Salesforce. Крім того, споживачі можуть швидко розробити та скомпілювати високорівневі сценарії використання із захищеним доступом за допомогою власних та/або сторонніх програмних інтерфейсів.

Інші новини