+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Entensys повідомляє про вихід бета-версії флагманського продукту UserGate Proxy & Firewall 6.0.

UserGate Proxy & Firewall є комплексним рішенням, що дозволяє надавати та контролювати загальний доступ співробітників до локальних та інтернет-ресурсів, фільтрувати поштовий, ftp та http-трафік, а також адмініструвати мережу компанії. Інформаційну безпеку в продукті забезпечують вбудований міжмережевий екран та антивірусні модулі.

UserGate Proxy & Firewall надає детальну статистику щодо дій користувачів у всесвітньому павутинні. У новій версії розробниками реалізовано власний VPN-сервер з можливістю створення тунелю "сервер-сервер" та маршрутизацією між підмережами. Раніше продукт здійснювалася лише підтримка VPN-з'єднань. Завдяки використанню ODBC-драйвера рішення працює з базами даних формату mysql. Як вбудована БД використовується Firebird, що має значні показники ефективності та швидкодії.

Оновлена ​​система білінгу відповідає вимогам більшості користувачів. Тепер адміністратор може задати тариф будь-якого формату: за часом, по трафіку, з використанням абонентської плати тощо. У UserGate Proxy & Firewall 6.0 повністю перероблено модуль статистики, зокрема, знижено затримки при спільній роботі модуля та проксі. Впроваджено новий драйвер NAT з вищими показниками продуктивності. З метою прискорення роботи значних змін зазнав HTTP-проксі.

Інші новини