+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Embarcadero отримала приз 2009 SD Times 100

Компанію Embarcadero нагороджено у категоріях "Бази даних та інструментарій управління даними та базами даних" та "Інструментарій та інтегровані середовища розробки".

Компанія Embarcadero продовжує вдосконалювати свій набір рішень, який забезпечує розробникам баз даних найширшу і найглибшу підтримку і здатний задовольнити всі вимоги до розробки баз даних. У 2008 році компанія Embarcadero зробила інвестиції майже на 25 мільйонів доларів США, щоб підтвердити такий вибір, коли вона придбала компанію CodeGear у корпорації Borland Software. Об'єднавши свій інструментарій управління базами даних професійної якості з інструментарієм для розробки додатків від компанії CodeGear, компанія Embarcadero тепер обслуговує більше трьох мільйонів розробників додатків та спеціалістів з баз даних за допомогою пов'язаного з базами даних інструментарію, інтегрованого та готового до взаємодії.

Крім своїх інвестицій у розширення асортименту та постачання інтегрованого інструментарію для розробки програмного забезпечення, компанія Embarcadero також впроваджує шлях, що веде до зменшення витрат на програмний інструментарій. Раніше цього року компанія Embarcadero представила перше в галузі багатоплатформне, комплектоване на вимогу рішення для інструментарію, яке забезпечує розробників додатків та архітектори, а також фахівців з баз даних економічний доступ до всього інструментарію, який необхідний їм для розробки, побудови та виконання додатків та систем баз даних.

Нововведення компанії Embarcadero, програма Embarcadero All-Access, дозволяє клієнтам вибирати один із чотирьох рівнів членства, яке відкриває доступ на вимогу до всього набору інструментарію компанії Embarcadero, що включає до 18 продуктів, що отримали визнання, для розробки та управління базами даних. Програма All-Access спрощує постачання інструментарію та керування ліцензіями за допомогою новітніх та гнучких варіантів ліцензування та розробки, призначених для того, щоб спростити укладання ліцензійного договору та доступність ліцензій для групи чи компанії будь-якого розміру.

"Галузь розробки програмного забезпечення завжди йде вперед завдяки інноваціям, і це вірно навіть у сучасному, повному проблем економічному кліматі, - заявив Алан Зейчик (Alan Zeichick), шеф-редактор видання SD Times (компанія-видавець BZ Media).- При відборі лауреатів 2009 SD Times 100 ми ретельно враховували кожен продукт організації, послуги, інвестиції в дослідження та розробки, репутацію корпоративних керівників розробками та нові ідеї та інтелектуальне лідерство, які були привнесені у галузь. Завдяки компаніям на зразок Embarcadero технологія розробки програмного забезпечення просувається вперед семимильними кроками.

Інші новини

Найкраща ціна