+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Corel оголосила про випуск CorelCAD 2015

СorelCAD 2015 пропонує незамінні САПР-інструменти двовимірного проектування та тривимірного моделювання, комплексну вбудовану підтримку файлів формату .DWG та графіки CorelDRAW, а також можливості автоматизації, завдяки яким програма працює на платформах Windows та Mac з однаково високою продуктивністю. Нові інструменти, такі як засоби параметричного креслення та спливаюча панель розмірів, а також покращені функції прямого редагування тексту допоможуть користувачам негайно підвищити ефективність роботи..

З передовою платформою ARES CAD CorelCAD 2015 пропонує інтуїтивно зрозумілі нові та покращені функції, які допоможуть покращити будь-який проект:

  • Нові креслярські обмеження (інструменти параметричного креслення) для Windows. Наявність розмірних обмежень забезпечує точне відповідність креслення заданим пропорціям, кутам та розмірам, оскільки геометричний об'єкт формується відповідно до заданих параметрів.
  • Нові інструменти двовимірного редагування. Інструмент «Рознести блокХ» розбиває блок на редаговані складові при збереженні значень атрибутів; інструмент «Видалити дублікати» спрощує геометрію креслення; інтерактивна «Автообрізка» допоможе точно обрізати кути та заокруглення.
  • Нова панель розмірів. Панель відображає стиль форматування та налаштування для швидкого редагування тексту та зручного керування параметрами, що часто використовуються.
  • Покращені засоби прямого редагування тексту та таблиць. Створюйте новий або модифікуйте вже існуючий текст за допомогою функцій швидкого розміщення тексту у стеку та вставки форматованого тексту з Microsoft Word у проект. Вставка, видалення, об'єднання та зміна розмірів осередків, рядків і стовпців у вже існуючих таблицях є найшвидшим способом включення важливого тексту або інструкцій у будь-яке креслення.
  • Покращений інтерфейс Windows. Підвищує продуктивність та дозволяє користувачам з легкістю переходити з інших САПР-додатків з налаштованими стрічковими робочими просторами Windows.

Інші новини