+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія ABBYY повідомила про вихід нової версії ABBYY PDF Transformer 3.0

Основні можливості
--------------------
 
1. Точність розпізнавання та збереження оформлення документа. Завдяки вбудованій технології розпізнавання програма забезпечує точне перетворення PDF-файлів будь-якої структури, будь то файли з текстовим шаром або файли, що містять лише зображення, у звичні для редагування формати Microsoft Word, Excel, HTML, TXT. При конвертуванні програма повністю зберігає оформлення вихідного PDF-документа, навіть якщо він складно оформлений та містить ілюстрації та таблиці. За необхідності можна скористатися вбудованими інструментами для розмітки структури сторінки документа (текст, картинки, таблиці) для найкращої якості конвертування.
 
2. Легкість використання. Для зручності використання програма складається з трьох окремих підпрограм певну функціональність, що дозволяє без зайвих дій вибрати необхідну частину і швидко отримати результат. Для отримання результату потрібно мінімум дій – вибрати документи для перетворення та за один клацання миші отримати результат.
 
3. Простий та наочний інтерфейс при конвертуванні PDF-файлів. Для зручності використання інтерфейс програми включає окреме вікно для перегляду сторінок документа, що дозволяє швидко переглядати PDF-файл та вибирати окремі сторінки чи фрагменти для конвертування. Панель для вибору налаштувань конвертування може бути розміщена як праворуч, так і ліворуч від основного вікна із зображенням документа за бажанням користувача. Це з одного боку дозволяє при необхідності впливати на результати конвертування, з іншого боку - дуже просто і займає мінімум часу.
 
4. Об'єднує кілька файлів різного формату в один PDF. Можливість об'єднання кількох файлів різного формату, будь то PDF, документ Word або Excel, або презентація в PowerPoint, в один результуючий PDF-документ, робить програму потужним та зручним інструментом для створення консолідованих звітів.
 
5. Створення PDF-файлів. Можливість створення PDF файлів, як із самої програми, так і безпосередньо з додатків MS Office за допомогою вбудованої кнопки «Створити PDF» на панелі інструментів, дозволяє за мінімальний час створювати свої PDF-документи, будь-то юридичні договори, різні звіти, для відправки їх електронною поштою або публікації в інтернеті. За потреби PDF-файл можна створити з будь-якої програми, яка підтримує виведення документа на друк, за допомогою віртуального принтера PDF-Exchange for ABBYY PDF Transformer.
 
6. Робота з PDF-документами безпосередньо із провідника Windows. Тепер робота з великою кількістю PDF-файлів стала простішою завдяки можливості робити дії з PDF-документами безпосередньо у вікні Windows Explorer, не запускаючи основного вікна програми. Для цього потрібно відкрити папку з документами на комп'ютері та зробити з ними ті дії, які необхідні: конвертування PDF у формати, що редагуються, об'єднання файлів різного формату, або створення PDF-файлів з документів MS Office.
 
7. Інтеграція з популярними програмами: Microsoft Word, Excel, Outlook. Щоб розпочати роботу з ABBYY PDF Transformer 3.0 необов'язково розшукувати ярлик для виклику програми на «Робочому столі» або в головному меню Windows. Викликати програму можна безпосередньо з документа Microsoft Word/Excel, не відволікаючись від роботи з текстом чи таблицями. За допомогою вбудованої панелі інструментів у Microsoft Outlook конвертувати PDF-документ у редагований формат можна безпосередньо з поштової програми.
 
8. Створення електронних архівів. Тепер завдяки можливості по доданню унікального порядкового номера (мітки) до документів, з якими ви працюєте в програмі, будь то конвертування в редаговані формати, або створення своїх PDF-файлів, пошук та ідентифікація потрібного документа не забере багато часу, і заощадить ваші сили при пошуку необхідної інформації.
 
9. Професійний інструмент для роботи з конфіденційною інформацією. При конвертуванні PDF-файлів у PDF-документи з можливістю пошуку за документом ви зможете за допомогою спеціального інструменту накласти чорний прямокутник на конфіденційну інформацію, відповідну інформацію з текстового шару документа буде також видалено. Це зручно, коли потрібно швидко надати документи, які містять конфіденційну інформацію третім особам. Все, що необхідно зробити, це відкрити потрібний документ, затерти конфіденційну інформацію, зберегти його та переслати на запит третім особам.
 
10. Візування PDF-документів. Ви зможете завізувати електронний PDF-документ у разі потреби, додавши текст у рамці або назву компанії в будь-яке місце документа, при цьому друк розташовуватиметься поверх основного тексту. Тепер немає необхідності друкувати документ спеціально для його візування, а потім сканувати назад для збереження його в електронному архіві.
 
11. Збереження гіперпосилань. При конвертуванні PDF-файлів програма автоматично знаходить у тексті посилання на веб-сайти, адреси електронної пошти, файли, ftp-сервери та закладки та відновлює їх у отриманих документах. Наприклад, якщо у вихідному PDF-документі є зміст із посиланнями на сторінки документа, то в отриманому документі Microsoft Word цей зміст буде повністю збережено.
 
12. ABBYY Screenshot Reader – бонус за реєстрацію.
 
 
Основні переваги продукту з погляду користувача
--------------------------------------------------- -----------
 
1. Універсальність: дозволяє конвертувати PDF-документи в формати, що редагуються, створювати свої PDF-файли, а також об'єднувати кілька документів в один результуючий PDF.
2. Ідеальний формат для обміну документами: PDF-файли однаково відображаються на всіх комп'ютерах (у PDF не «злетять» формули, не «з'їдуть» налаштування та шрифти), вони «важать» менше, ніж графічні файли, не можуть містити вірусів, їх можна захищати паролем від несанкціонованих дій (редагування, друку та ін.).
3. Простота використання: не потрібно багато сил і часу, щоб розібратися в налаштуваннях програми. Програма складається з 3-х частин, які відповідають за певну функціональність, що дозволяє скоротити час на пошук: «вибрав і одразу отримав результат».
4. Великий список мов для конвертування PDF-файлів.
5. Доступна ціна.
 
 
 

 

 Таблиця порівняння версій  ABBYY PDF Transformer 2.0 та ABBYY PDF Transformer 3.0

 

Інші новини