+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія "1С-Бітрікс" представила нову версію "Сайту медичної організації".

Тепер кожен відвідувач клініки зможе заощадити час, не лише записавшись до лікаря онлайн, а й заздалегідь сплативши послугу кредитною карткою, електронними грошима (WebMoney, «Яндекс.Гроші») або за квитанцією. Необхідні для оплати документи сформуються автоматично. Інформація про послуги та оплати буде доступна в особистому кабінеті пацієнта на сайті клініки, що дасть змогу переглянути витрати на лікування. Прийом оплати послуг через сайт розширить маркетингові можливості просування послуг клініки, наприклад, спростить процес управління знижками та акціями, вважають у компанії.

В свою чергу, відеоконсультації будуть особливо затребувані пацієнтами, діагноз яких вимагає частих консультацій лікарів. На відеоконсультацію можна записатися так само, як і на звичайну послугу, та швидко сплатити її на сайті (якщо послуга платна). До відеочату можуть одночасно підключитися до 4 лікарів, зібравши консиліум. Чат зберігає історію дзвінків, повідомлень та надісланих файлів. Для зв'язку з лікарем не потрібно встановлення додаткових програм, достатньо просто мати сучасний браузер, підкреслили в «1С-Бітріксі».

Оновлені інтерфейси каталогу послуг «1С-Бітрікс: Сайт медичної організації» відрізняють зручний перегляд та зрозуміла навігація : рубрикатор з алфавітним покажчиком, фільтр відбору та інформація про вартість. Детальна картка послуги сформує у пацієнта повне уявлення: у якій філії клініки та які лікарі її надають, яка вартість, чи є протипоказання.

Інші новини

Найкраща ціна