+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kerio Technologies випускає найновішу версію свого продукту – Kerio Control 7.3

Автоматична підтримка протоколу IPv6 у Kerio Control 7.3 дозволяє за кілька клацань миші перетворити цей продукт на маршрутизатор IPv6 для вашої мережі. Поки він діє як міжмережевий екран і контролює стан з'єднань для трафіку IPv6, але незабаром до нього будуть додані технологія IPS, антивірус, функції веб-фільтрації, управління смугою пропускання та створення звітів Kerio StaR для трафіку IPv6. Таким чином, організації будуть готові перейти на використання IPv6 разом з Інтернет-провайдерами.

Незважаючи на те, що більшість Інтернет-провайдерів ще не підтримують IPv6 без використання VPN-тунелів, їм рано чи пізно доведеться забезпечити таку підтримку . Перехід є не тільки неминучістю, а й можливістю для постачальників рішень надавати консультаційні послуги для своїх клієнтів у зв'язку з майбутнім переходом. Kerio Control 7.3 ідеально підходить для організацій, які потребують надійного мережевого захисту, інструментів аналізу трафіку та засобів створення звітів про мережеву активність користувачів.

Новий функціонал продукту включає:

  • підтримку повнофункціональної веб-консолі адміністратора в iPad,
  • надсилання електронною поштою звітів Kerio StaR та щоденне оновлення «чорних списків» для системи IPS.

Kerio Control – продукт з широкими можливостями розгортання. Ви можете встановити його на широкому спектрі операційних систем Windows; розгорнути на «голому залізі» з ISO-образу, що виконується; або на віртуальній машині VMware або Parallels.

Інші новини