+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kerio Connect 7.4 – нова версія програмного продукту, яка забезпечує iPad повноцінними засобами управління ІТ-ресурсами

Kerio Connect 7.4 полегшує життя ІТ-адміністраторам, дозволяючи їм виконувати повсякденні завдання не лише за своїм робочим столом. Використовуючи повнофункціональну веб-консоль адміністратора, оптимізовану для iPad, системні адміністратори можуть виконувати свою роботу «на ходу»: вирішувати завдання користувачів, переміщаючись офісом, або здійснювати рутинні операції за межами офісу, наприклад: оновлювати Політики доступу користувачів в Інтернет, налаштовувати нові поштові ящики, переглядати журнали системних подій та усувати неполадки на сервері.

Веб-консоль адміністратора Kerio Connect та Kerio Control для iPad розширює можливості планшетних комп'ютерів та дозволяє використовувати їх як повнофункціональний засіб управління ІТ-інфраструктурою. Веб-інтерфейс підтримує мультитач, виклик контекстного меню подвійним торканням, а також приховування дерева меню з метою максимального збільшення робочого простору.

Однією з нових функцій є налаштування Політик доступу користувачів (User Access Policies). Політики доступу дозволяють адміністраторам керувати доступом користувачів до поштових служб, таких як Kerio WebMail та Microsoft Outlook. Крім того, адміністратори можуть обмежити доступ до цих служб з мобільних пристроїв, що дозволяє контролювати віддалені підключення до сервера. Для вирішення цього завдання можна легко налаштувати права доступу для поштових протоколів ActiveSync, IMAP або Exchange Web Services. вбудовані функції архівування. Kerio Connect може бути розгорнутий на локальному сервері організації, або у вигляді віддаленого сервера в «хмарі», надається одним із партнерів. Kerio. Connect 7.4 — гідна альтернатива поштовим серверам Microsoft Exchange та Google, що оптимально підходить для малих та середніх підприємств. Kerio Connect 7.4 працює на комп'ютерах під керуванням операційних систем Mac OS X, Windows, Linux, а також на платформі VMware у вигляді віртуальної програми.

Інші новини

Найкраща ціна